9. آذر 1396 - 8:59
نماینده شهرستانهای کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده گفت:همه ی نیروهای کار معدن فسفات چرام باید بومی باشد بجز نیروی کار متخصصی که در این منطقه حضور نداشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام،نماینده شهرستانهای کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی بیان کرد:خدا را شاکرم که شعارهای انتخاباتی با دعای مردم تحقق پیدا کرده است.

 

عدل هاشمی پور افزود: در حال حاضر بر روی نظارت پروژه ها تاکید می کنم زیرا که همانند پروژه های گذشته در وسط راه نمانند.

 

 وی در ادمه اظهار کرد: معدن فسفات چرام پس از چهل سال ضمن اینکه در طی این ۱۷ ماه هجمه های سنگینی بر ما وارد بود،نتیجه نگرفت که برخی ها در این ۱۷ ماه منتظر نتیجه بودند.

 

 این مسئول با اشاره به سفر وزیر صنعت،معدن و تجارت به چرام گفت: در سفر وزیر و در طی بازدید میدانی از معدن فسفات چرام مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال برای تجهیز کارگاه معدن فسفات چرام تخصیص داده شد.

 

 نماینده شهرستان های چهارگانه عنوان کرد:سه کارشناس در منطقه برای تعیین محل کارگاه و بررسی برخی مسائل معدن فسفات چرام حضور دارند.

 

وی با اشاره به آخرین جلسه ای که در هفته ی قبل در این خصوص داشت،بیان کرد: به صورت هفتگی معدن فسفات چرام را مدیریت می‌کنم و در رابطه با نیروی کار این معدن،می دانم که چرام هر تخصصی را داراست.

 

این مسئول در ادامه گفت:همه ی نیروهای معدن چرام باید بومی باشد بجز نیروی کار متخصصی که در این منطقه حضور نداشته باشد.

 

وی افزود:بحث نیروی بومی را جدی می‌گیریم همانطور که در پتروشیمی و کارخانه سیمان دهدشت جدی گرفتیم.

 

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا