9. آذر 1396 - 9:28
با حضور نماینده شهرستان های چهارگانه، امام جمعه شهر چرام،فرماندار و مسئولین شهرستان چرام، آیین کلنگزنی ۷ قطعه زمین مسکونی به همت اداره بهزیستی چرام و با همکاری بنیاد مسکن شهرستان برگزار و به خانواده های دو معلولی بدون مسکن اهداء شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام،با حضور نماینده شهرستان های چهارگانه، امام جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستان چرام، آیین اهداء وکلنگ زنی ۷ قطعه زمین مسکونی به همت اداره بهزیستی چرام و با همکاری بنیاد مسکن شهرستان برگزار و به خانواده های دو معلولی بدون مسکن برگزار شد.

 

 

عدل هاشمی پور در آیین اهدای زمین های مسکونی به معلولان چرامی گفت: با اهدای این هفت قطعه زمین به خانواده های دومعلولی امیدواریم شاهد رفاه بیشتر این خانواده ها و تسریع در ساخت این منا زل مسکونی صورت گیرد.

 

وی افزود: امیدواریم بحث اقتصادی و کیفیت این قطعه زمین ها به درستی انجام بگیرد و از طرفی مدیرکل بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی استان این ۷باب قطعه زمین مسکونی را از ۱۰۰ متر به ۱۵۰ متر افزایش دهند تا معلولان ما زندگی راحت‌تری داشته باشند.

 

نماینده مردم شهرستان های چهارگانه در کهگیلویه بزرگ تصریح کرد: بازسازی و آسفالت مسکن مهر چرام نیز مهم است و می طلبد که هرچه سریعتر خیابان اصلی این منطقه بازسازی و همچنین زمین مسجد مسکن مهر این شهر افتتاح شود.

 

تصاویر:

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا