9. آذر 1396 - 15:30
دومین کمیته مبارزه با ایدز شهرستان چرام با حضور نمایندگان فرمانداری، آموزش و پرورش، بهزیستی، نیروی انتظامی، کارشناسان برنامه ایدز و مسئولین واحدها در دفتر سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام،ظهر امروز دومین کمیته مبارزه با  ایدز شهرستان چرام با حضور نمایندگان فرمانداری، آموزش و پرورش، بهزیستی، نیروی انتظامی، کارشناسان برنامه ایدز و مسئولین واحدها در دفتر سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام در این کمیته بیان کرد: در دومین کمیته،موارد هماهنگی و اجرای برنامه استراتژیک چهارساله ین بیماری و همچنین روز جهانی ایدز در شهرستان چرام مهم است.

 

جعفری فر با بیان وضعیت بیماریابی  HIV در سطح استان و شهرستان گفت:در هفته ایدز اطلاع رسانی و اقداماتی که انجام می گیرد،در سطح شهرستان باید برنامه ریزی شده باشد.

 

وی افزود:چند مورد از مهمترین مباحثی که باید توجه شود،آموزش و درمان و پیشگیری اچ ای وی و از طرفی وضعیت اپیدمیولوژیک این بیماری در سطح استان و کشور و الگوی انتقال بیماری مراکز ارائه دهنده خدمات مرتبط با این بیماری در سطح شهرستان است.

 

تصویر:

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا