19. آذر 1396 - 0:38
مخاطب سایت چرام در دلنوشته ای گفت:وقتی که پزشک درمانگاه چرام نحوه برخورد و اداب مناسب با یک انسان را نمی داند و پس از اینکه دیگر هیچ گونه امیدی به بیمار نباشد،آن را به دهدشت اعزام می کنند،چه باید کرد؟

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،یکی از مخاطبان این پایگاه اطلاع رسانی با درج نظرات خود در زیر یکی از اخبار این رسانه مطالبی را بیان کرد که عینا اورده میشوند.

 

 

در این دل نوشته آمده است :

 

بسمه تعالی

 

مادامی که مردم چرام از نبود پزشکی متخصص رنج می برند بگونه ای است که جان مردم برای مسئولین هیچ گونه ارزشی ندارد.

 

 هیچ گونه مسئولیتی درقبال جان مردم چرام مشاهده نمی شود و باید بیان کرد که چه باید کرد؟

 

مردم چرام باید دادشان را پیش چه کسی بزنند وقتی که پزشک شما در درمانگاه چرام نمی تواند یک فشار خون را بگیرید!

 

چه باید گفت وقتی که پزشک درمانگاه نحوه برخورد و اداب مناسب با یک انسان را نمی داند و پس از اینکه دیگر هیچ گونه امیدی به بیمار نباشد،آن را به دهدشت اعزام می کند.

 

ایا امیدی به زنده ماندن این بیمار هست؟ آیا باعث فوت بیمار می شود؟ حال چه کسی باید پاسخگو باشد؟آیا مسئولین نظام پزشکی جوابگو هستند؟

 

ایا بازرس و نظارتی وجود دارد که به درد ورنج مردم رسیدگی کند؟ 

 

تا کنون چندین نفر براثر عدم دسترسی پزشک متخصص در شهر چرام جانشان را از دست دادند و تا وقتی که یک دانشجوی پزشکی را جهت درمان به چرام می فرستند قطعا باید چنین مشکلاتی پیش بیاید چراکه نه پزشک جوابگوی قصورش هست ونه نظام پزشکی استان.

 

 اقایان مسئول ایا این حق مردم چرام هست و تا کی باید مردم چرام داغدار عزیزانشان باشند که بر اثر بی کفایتی شما جان می دهند.

 

قطعا درد و دل مردم چرام در زمینه پزشکی وامکانات پزشکی زیاد است و آه مردم چرام دامان بسیاری را خواهد گرفت .

 

 

گفتنی است که مطالب ذکر شده تنها از زبان یکی از مخاطبان این پایگاه اطلاع رسانی بیان شده و این رسانه هیچ مسئولیتی در قبال مطالب مذکور ندارد و از طرفی، آماده ی نشر هرگونه جوابیه یا بیانیه در واکنش به این دل نوشته از مسئولان ذیربط را دارد.

 

انتهای پیام/

 

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا