21. آذر 1396 - 8:55

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، ،یکی از مخاطبان این پایگاه اطلاع رسانی با درج نظرات خود راجع به یک خبر در زیر یکی از اخبار این رسانه مطالبی را بیان کرد که عینا اورده میشوند.

 

بسم الله الرحمان الرحیم

اميرمؤمنان (ع): «أما اتّباعُ الهَوى فيَصدُّ عن الحقِّ»؛ هوا پرستى شما را از حق باز مى دارد.

با سلام و عرض ادب خدمت خوانندگان گرامی.
حجت الاسلام پناهی  بصورت محرمانه به آقای استاندار پیغام دادند که با توجه به فضای خاص استان ک ب در عزل و نصب ها رضایت خداوند و عملکرد  مدیران را مورد ارزیابی قرار دهید و همینطور ایشان هم طبق سخنان و وعده هایشان قرار بود که چنین امری را مورد دقت قرار دهند .حال همان تذکرات دلسوزانه که حتما مورد توجه قرار نگرفت رسانه ای شده تا مردم قضاوت کنند.

عده ای که نانشان در شلوغی و هیاهو است و قصد پوشاندن گند های خویش را دارند تا معلوم نگردد با تهمت های ناروا که شایسته خویش بود حاج آقای پناهی را آماج حملات کردند.

باید از این افراد پرسید چرا دربرابر بی عدالتی ها ، تبعیض  ها و استخدام های فله ای مدیران این دولت سکوت کرده اید.

یا چرا درباره فشارهای اقتصادی و فقر حاکم بر جامعه که ناشی از سیاست های غلط اقتصادی این دولت است مطلبی عنوان نمی دارید یا چرا از برجام بی فرجامی که تنها ثمره اش کلاه گشاد آمریکا و اروپا بر سر مردم ما بود حرفی نمیزنید.

اما از انتقادی ساده به عملکرد ناصواب فرماندار بویراحمد که از اول انتصابش در این پست اشتباه بود بر آشفته شدید وسخت ناراحت گشتید .بهتر است عملکرد ایشان را در انتخابات مجلس سال ۹۴ مروری کنید تا متوجه امر شوید

وبجای وکیل الدوله بودن وکیل المله باشید و بجای توجیه عملکرد اشتباه آقایان از حقوق مردم دفاع کنید.مثل برادر ارزشمند حاج آقای پناهی که از حق و حقیقت وحقوق مردم دفاع کردند و ترسی بخود راه ندادند.
خدایا چنان کن سر انجام کار
تو خشنود باشی وما رستگار

 

ع موسوی

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا