30. آذر 1396 - 15:25

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،ظهر امروز جلسه هماهنگی 9دی چرام باحضور امام جمعه و فرماندار و مسئولان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت این شهرستان برگزار شد.

 

 

باید روشن شود تناسب عدم حضور بعضی مسئولان در جلسه هماهنگی9دی با فتنه و فتنه گران چیست؟

امام جمعه چرام بیان کرد:شعارها در جنگ ها بعنوان روشن کننده ماهیت وهدف و همینطور معرفی  افراد بیان میشد 

 

وی افزود:در حاثه عاشورا هم شعارهایی مبنی بر زیربار ظلم نرفتن داده میشد. واگر میخواهیم یک جریان را بشناسیم به  شعارهای آنها توجه نماییم.

 

حجت الاسلام افشار گفت:در فتنه88شعارهایی داده میشد که ولایت فقیه این اصل قرآنی  را مورد هجمه قرار میداد و همینطور  همه ی اعتقادات و باورهای ما را زیر سوال میبرد. شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه یعنی نعوذ بالله مرگ بر قرآن چون یکی از راه های اثبات ولایت فقیه از طریق آیات قرآن است که در کتاب ولایت فقیه امام ره بیان شده است.

 

این مسئول ادامه داد:یا پیامبر می فرماید اگر مسلمانی مورد ظلم قرار گیردوتقاضای کمک کند  و شما کمک نکنید مسلمان نیستید ولی عده ای در فتنه ۸۸ شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران سر می دادند.

 

وی افزود» در فتنه ۸۸ وقتی شعارهای ساختار شکنانه علیه نظام و اعتقادات سرداده شد سران فتنه مرز خویش با گویندگان این شعارها را  مشخص نکردند واز این شعارها تبری نجستند .و این افراد را مردم خداجوی نامیدند.

 

امام جمعه چرام افزود:باید روشن شود چرا بعض مسولین در  جلسه امروز حضور ندارند و تناسب بعضی از مسولینی که امروز در جلسه برنامه ریزی  ۹دی شرکت نکردند با فتنه و فتنه گران چیست که قطعا بعنوان یک نکته منفی در پرونده این افراد ثبت و ضبط خواهد شد

 

باحضور در 9دی از اصول بنیادی نظام و ولایت فقیه جمایت میکنیم/نیت بیانات بنده در جلسه شورای اداری،جایگاه نمازجمعه نبود،عذرخواهی میکنم!

فرماندار چرام ضمن تبریک روز ۹دی بیان کرد:برگزاری این مراسمات به جریانات مختلف منتهی نمیشود و همه مردم و مسئولان حمایت و انسجام خود را در روز بصیرت نشان میدهند.

 

وی افزود:برخلاف تبلیغات دنیای غرب،ملت ما نشان میدهند که روز به روز این نظام قدرتمندتر میشود.

 

فرماندار چرام گفت:باحضور خودمان در روز 9دی از اصول بنیادی نظام و ولایت فقیه حمایت خود را انجام خواهیم داد چراکه مردم چرام گوی سبقت را با سایر شهرستانها در مراسمات دارند.

 

پاداش با اشاره به بیانات خویش در جلسه شورای اداری چرام ادامه داد: در ارائه مطلبی،بنده به جایگاه محترم نمازجمعه توهین یا قصد و غرضی نداشتم و عذرخواهی میکنیم.

 

وی افزود:مدیران گزارش عملکرد دهند چراکه این مورد وظیفه ماست  و البته بعضی ها به مطالبی دامن نزنند که اختلافی میان مدیران را مطرح کند و باید بیان کرد که امام جمعه چرام یکی از مسئولان خوب و با ارتباط زیاد با دولتمردان است.

 

این مسئول، در ادامه تصریح کرد:ما در گفتار و کلام خود قصد توهین و جسارتی نداشته و نداشتیم و انشالله ارتباط مدیران را با ستاد نمازجمعه بیشتر میکنیم.

 

پاداش اظهار کرد:بدنبال تسویه حساب سیاسی نیستیم و هر مدیری مشکلات مردم را حل کند،مورد حمایت ما قرار میگیرد.

 

 

افتخار میکنم مقلد رهبر انقلابم و در 9دی شرکت میکنم/چرا با برخی افراد تنشزا در جامعه برخورد نمیشود؟

بخشدار مرکزی چرام نیز ضمن تبریک شب یلدا و روز نهم دیماه بیان کرد:بدون داشتن وحدت به جایی نمی رسیم چراکه در تاریخ هم این امر موجود است.

 

افسردیر افزود:هرکسی یک سلیقه ای دارد که برای پیشرفت چرام باید دست به دست هم داد و کنار همدیگر بود.

 

این مسئول با اشاره به اتفاقات روز 9دی عنوان کرد:شاید عده ای در برخی مسائل خواهان اجرایی اهداف خود بودند که با همت دلسوزان نظام این مشکل برطرف شد.

 

وی ادامه داد:همه در مسیر نظام و رهبری هستیم و از طرفی در چنین مراسماتی همچون روز9دی باید از شعارهای جنجالی و تنش زا پرهیز کنیم چراکه وحدت مهمترین امر است.

 

بخشدار چرام افزود:امروزه برخی از مطالب افرادی تنش ایجاد میکند و بسیاری از جایگاه ها و نهادهای وابسته به رهبری را مورد نقد و تخریب قرار میدهند.

 

وی ادامه داد:انتظار می رود همانگونه که مردم فتنه گران و مخلان جامعه را شناسایی و خاموش کردند،اکنون نیز دستگاه های قضایی و امنیتی برخورد کنند چراکه در فضای مجازی برخی تنش ها از سوی این افراد مشاهده میشود و باید بیان کرد که چرا با آنها برخورد نمیشود؟

 

بخشدار مرکزی چرام افزود:دشمنان منتظر ایجاد مشکلی برا ما هستند تا عقده های خود را خالی کنند اما عده ای در کشور از بصیرت برخوردار نیستند و باید به آنها پاسخ داده شود.

 

افسردیر گفت:افتخار بنده این است که مقلد امام و مطیع رهبر انقلاب هستم و از افرادی که در جامعه تنش ایجاد میکنند،بیزاری میجویم چراکه این جامعه با خون شهدا ایجاد شده است.

 

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا