4. دى 1396 - 8:22
امام جمعه موقت چرام گفت:۹ دی برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است و همه دشمنان داخلی و خارجی بدانند که ملت ایران همواره پشتیبان و رهبری و ولایت فقیه بوده‌اند و همچنان بر این ایده استوار خواهند ماند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،حجت‌الاسلام فرهمند در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی با اشاره به حماسه ۹دی چرام بیان کرد:نهم دی ماه موضوع مهمی است که باید همه ما به طور جد به آن بپردازیم مسؤولان در هر دستگاه، نهاد، سازمان و یا اقشار مختلف مردمی باید به این مهم توجه کنند و در این حماسه عظیم حضور یابند.

 

وی افزود:حماسه ۹ دی و حضور دهها میلیونی ایرانیان در برائت ازفتنه گران و تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) و ،رهبر معظم انقلاب اسلامی،روز تجلّی غیرت دینی ملّت شریف ایران و فروزان شدن شعله های بیداری وبصیرت آنان نسبت به واقعیت های نهفته در لایه های فتنه ۸۸ به شمار می رود وبرای همیشه پرچم آگاهی و دشمن ستیزی را در این کشور برافراشته نگه می دارد.

 

امام جمعه موقت خاطرنشان کرد:مردم وقتی دیدند براندازان داخلی و خارجی با هم متحد شده اند احساس کردند باید وارد صحنه شده و این خطر عظیم را دفع کنند که ۹دی ازویژگی های بارز لحظه شناسی و وظیفه‌شناسی مردم بود که انجام تکلیف در زمان خودش را ثابت کرد.

 

وی تصریح کرد: در روز تجدید میثاق با ولایت باید حداکثر توان خود را برای برگزاری این امر بزرگ انجام دهیم و در جهت بصیرت افزایی بیشتر با استفاده از ابزار فرهنگی بهره برداری انجام پذیرد.

 

این مسئول،افزود:۹ دی برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است و همه دشمنان داخلی و خارجی بدانند که ملت ایران همواره پشتیبان و رهبری و ولایت فقیه بوده‌اند و همچنان بر این ایده استوار خواهند ماند.

 

فرهمند:خاطرنشان کرد:اهمیت پاسداشت و گرامیداشت حماسه مردم ایران در روز « ۹ دی» از وظایف همگان بویژه مسئولان نظام اسلامی است.

 

امام جمعه موقت چرام در پایان این گفت و گو تصریح کرد:در شرایط کنونی کشور که نفوذ فرهنگی وفکری ازبرنامه های اصلی استکبار است و می خواهندآرمان‌های انقلاب را منحرف وبه گونه‌ای دیگر به نمایش بگذارد،لازم است تا برنامه‌های ۹ دی هر چه باشکوهتر برگزار شود.

 

انتهای پیام/

 

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا