6. دى 1396 - 9:25
یک روز خوب آقای فرماندار در محروم ترین روستاهای شهرستان چرام/
از دیدار مردمی و بررسی مشکلات آموزشی تا غبارروبی قبور شهدا و عدم حضور خبرنگاران+تصاویر
سرکشی از مدارس شهرستان چرام به صورت دوره ای به منظور بازدید از فضای مدارس شهرستان،دیدار و گفتگو با مدیران و معلمین و دانش آموزان صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،صبح امروز فرماندار شهرستان چرام به همراه مدیر آموزش و پرورش،معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و همچنین کارشناس آموزش ابتدایی از مدارس،آموزگاران و دانش آموزان برخی مدارس روستای شهرستان دیدار کردند.

 

این دیدار به صورت دوره ای به منظور بازدید از فضای مدارس شهرستان، دیدار و گفتگو با مدیران و معلمین و از طرفی استفاده از نظرات و پیشنهادات آنها در خصوص پیگیری و رفع مشکلات محیط روستا و افزایش رفاه شهروندان صورت می گیرد.

 

در ابتدای این بازدید،صدرالله عزیزی گزارشی از وضعیت مدارس و نحوه مدیریت آنها و موفقیتهای کسب شده آموزش و پرورش این شهرستان را در حوزه های مختلف تشریح کرد.

 

در ادامه که از مدارس دره شیری و کره شهبازی و بناری بازدید بعمل آمد،مشکل برق مدرسه شهید مفتح و دیوارکشی حیاط مدرسه دره شیری با قول و مساعدت فرماندار شهرستان چرام در آینده نزدیک حل خواهد شد .

 

در حاشیه این بازدید،فرماندار و مسئولین آموزش و پرورش با حضور در گلزار شهدای دره شیری و قرائت فاتحه با آرمان های شهدا پیمان بستند .

 

دیدار مردمی و بررسی مشکلات روستاها از نقاط قابل توجه این بازدید و حاشیه دیگر حضور فرماندار همراه با یک پزشک در مرکز بهداشت دره شیری برای ویزیت اهالی روستا بود .

 

حاشیه جالب تر این بود که در این باردید خبرنگاران و اصحاب محترم رسانه حضور نداشتند و این چندمین بار است که در برخی از بازدید ها،رسانه ها حضور ندارند که تاکنون خبرنگاران دلایل منطقی دریافت نکرده اند.

 

تصاویر:

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا