6. دى 1396 - 9:56
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چرام با ارسال بیانیه ای از مردم همیشه در صحنه چرام برای شرکت در نهم دی ماه دعوت کرد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چرام با ارسال بیانیه ای از مردم همیشه در صحنه چرام برای شرکت در نهم دی ماه دعوت کرد .

 

در این بیانیه آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم 
فتنه یعنى کسانى شعارهاى حق را با محتواى صددرصد باطل مطرح کنند، بیاورند براى فریب دادن مردم. هدف از ایجاد فتنه، گمراه کردن مردم است.
مقام معظم رهبری

روز نهم دی،از ایام  الهی است که باید همیشه یادش در خاطره ها زنده  بماند. این روز به عنوان روز ماندگار وجاودانه تاریخ انقلاب اسلامی ودست برتر اوج قدرت ایمان دینی مردم وسند مردم سالاری دینی نظام در برابر یاوه گویی های سران سلطه واستکبار جهانی  شد.
 
خلق حماسه نهم دی ۸۸ متعلق به همه دوستداران انقلاب اسلامی ، ملت بصیر وسلحشور ایران اسلامی و همه گروههای سیاسی معتقد به مبانی انقلاب ، امام ره و رهبری عزیز  است.

امسال نیز مردم شهر چرام همراه با سایر مردم انقلابی و مومن در سرتاسر کشور ایران اسلامی با حضور در مراسم گرامی داشت این حماسه عظیم،  با بررسی و بازخوانی ابعاد مختلف و تازه حماسه 9 دی و تعمیق بینش سیاسی و دینی، از نفوذ و فتنه دشمنان جلوگیری می کنند و با حضور خویش عهدی دوباره با آرمان های شهدای عزیز انقلاب تازه خواهند کرد.

این مراسم روز شنبه نهم دی ماه ساعت ۹.۳۰ در مصلای حضرت ابوطالب ع برگذار خواهد شد.

 

سید نوراله افشار مسول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  چرام

 

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا