7. دى 1396 - 8:33
مسئول دفتر امام جمعه چرام با بیان اینکه فتنه ۸۸ برگرفته از جریان ها و سیستم استکبار جهانی و برای براندازی نظام بود،بیان کرد: حماسه ۹ دی بساط فتنه وفتنه گران را در هم پیچید.

مسئول دفتر امام جمعه چرام در گفتگو با چرام با بیان اینکه فتنه ۸۸ برگرفته از جریان ها و سیستم استکبار جهانی و برای براندازی نظام بود،بیان کرد: حماسه ۹ دی بساط فتنه وفتنه گران را در هم پیچید.

 

نعمتی در ادامه افزود: ۹ دی درس بزرگی به همه ما داد و آن درس بزرگ این است که دشمنان و دوستان واقعی ملت را بشناسیم.

 

وی عنوان کرد: فتنه گران در سال ۸۸ اصل نظام، ولایت فقیه و وحدت و انسجام ملی کشور را هدف قرار دادند وملت فهیم و بزرگ ایران اسلامی در ۹ دی ماه با حماسه‌ای فراموش نشدنی آتش فتنه‌ها را برای همیشه خاموش کردند.

 

 

این مسئول، افزود: ملت ایران همه به عوامل فتنه و هم به کسانی که قصد براندازی نظام را داشتند با اقیانوسی از بصیریت و آگاهی پاسخی دندان شکن به فتنه گران دادند.
 

 

نعمتی ادامه داد: علل و عوامل فتنه سال۸۸ باید برای عموم مردم تبیین و تشریح شود تا ملت با بصیرت در خصوص فتنه های جدید آمادگی داشته باشند.

 

 

وی  گفت: حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت ملت ایران است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستادند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد، در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

 

 

مسئول دفتر امام جمعه چرام در پایان این گفتگو بیان کرد: مهم ترین شاخصه حماسه ۹ دی، ولایت پذیری است.

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا