11. دى 1396 - 10:59
شهرسرفاریاب تحت پوشش اینترنت نسل سوم وچهارم و شبکه تافنی همراه اول قرار گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی چرام،سریال های تکراری نبود یا قطع ارتباطات شهر سرفاریاب محروم ترین شهر استان کهگیلویه وبویراحمد که از وجود اینترنت مناسب هم محروم بود شهرسرفاریاب تحت پوشش اینترنت نسل سوم وچهارم و شبکه تافنی همراه اول قرار گرفت.

 

 

روند کندی در سرعت و قطع و وصل شدن پیاپی اینترنت در 24 ساعت گذشته شهروندان و کاربران اینترنت در شهرستان ها و شهر سرفاریاب را کلافه کرده بود که با نشر گزارش های این پایگاه اطلاع رسانی و پیگیری های مسئولان جواب داد.

 

 

برخی از مردم شهر سرفاریاب به دلیل قطعی ارتباطات این شهر، برای جهت امورات جاری خود به شهر چرام و دهدشت سفر کرده که خواستار رسیدگی به وضعیت موجود بودند که دیگر چنین مشکلی ندارند.

 

مسول مخابرات سرفاریاب در این رابطه گفت: شبکه اینترنت پرسرعت ثابت مبتنی بر تکنولوژی (TDLTE) امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت را با حداقل سرعت ۴ مگابیت بر ثانیه برای کاربران فراهم می کند و امکان افزایش آن تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه نیز وجود دارد.

 

 

پناهنده ضمن تبریک به مردم سرفاریاب اظهارداشت :باتلاش شبانه روزی مهندسین مخابرات از تهران ویاسوج با  افزایش برد ونصب موج برای ارتباط با شبکه موبایل در روستای گرگیو،امروز شاهد نصب نسل چهارم اینترنت بودیم وانشاء الله تا فردا نسل سوم هم نصب خواهد شد.

وی ادامه داد:کسانی که می خواهند از نسل چهارم استفاده کنند حتما سیم کارت های خود را به یوسیم تغییر دهند.

 

پناهنده ازتلاش مدیرکل مخابرات ،مدیر مخابرات شهرستان کهگیلویه، امام جمعه و بخشدارسرفاریاب تقدیر و تشکرکرد.

 

بخشدارسرفاریاب نیز یکی از دغدغه های همیشگی مردم و جوانان سرفاریاب را نبود اینترنت با کیفیت ۳G, 4g  دانست و گفت:باپیگیری های سه ساله و  همکاری و تلاش مخابرات استان و شهرستان دستگاه اینترنت با کیفیت بالا در مخابرات سرفاریاب نصب و به بهره برداری رسید.

 

اتش سودا در ادامه از زحمات مدیرکل محترم مخابرات ، مدیر مخابرات شهرستان و کارشناسان مجموعه مخابرات و نیز جناب مهندس نیک‌اقبالی مسیول ارتباطات استان تقدیر و تشکر کرد.

باید بیان کرد که گسترش شبکه های ارتباط جمعی امروزه به یکی از مهمترین نیازهای بشر برای تسریع در وقت است که انسان ها  را در کمترین زمان ممکن به دنیای از اطلاعات متصل می کند.

 

 

 پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی چرام ضمن تقدیر از همه ی افراد و مسئولانی که برای تحقق اینترنت و شبکه هاب تلفنی در شهر سرفاریاب تلاش کردند،امیدوار است با انتشار مشکلات و مطالبات مردمی بتواند قدم مناسبی در جهت حل این مشکلات بردارد.

 

شما مخاطبان عزیز میتوانید یکی از گزارش های این پایگاه اطلاع رسانی در همین رابطه ((اینجا))مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/ل

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا