16. دى 1396 - 10:09
امام جمعه چرام گفت: حمایت صریح آمریکا ،رژیم صهیونیستی و پادشاه جوان سعودی از خرابکاران و منافقین نشانگر این امر است که دشمن به تلافی شکست سیاست‌های خود در منطقه از جمله نابودی داعش،به دنبال از بین بردن امنیت ایران اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، امام جمعه چرام در خطبه های این هفته چرام بیان کرد:آزمایش ها برای انسان به معنای پرورش دادن است و به این واسطه رشد می کند و در سایر امت ها نیز آزمایش های الهی وجود داشت.

 

حجت الاسلام افشار افزود:یکی از وجوه امتحان الهی مشخص شدن جایگاه انسان در قرب به خداوند است.

 

وی ادامه داد:در مقام ادعا هرکسی می تواند خود را برترین مومن و بالاترین مجاهد فرض کند.

 

امام جمعه چرام افزود:اما این ادعاها با امتحان الهی مشخص میشود زیرا خداوند بر تمام امور آگاه است. 

 

خطیب جمعه چرام در خطبه دوم با اشاره به تجمعات اخیر برخی افراد در سطح کشور،عنوان کرد:تجمع مردم که در برخی از شهرهای کشور با شعار اقتصادی و اعتراض به وضعیت معیشت آغاز شد با هدایت جبهه نفاق و دشمنان ملت ایران به سمت شعارهای ساختارشکنانه و آسیب به مردم و مراکز دولتی ادامه یافت.

 

امام جمعه چرام افزود: بعد از این اقدامات رژیم آمریکا و صهیونیستی و منافقین و دشمنان این ملت همچون رژیم سعودی از این تحرکات اظهار خوشحالی و حمایت کردند. 

 

خطیب جمعه چرام با اشاره به بحث مهم اقتصاد مقاومتی تصریح کرد:تجربه برجام و مذاکرات و بدعهدی آمریکا به ما می‌گوید به جای این امر باید به اقتصاد مقاومتی توجه کرد .

 

وقتی رهبری عزیز چندین سال است شعار سال را اقتصادی انتخاب می‌کند،یعنی دشمن از این نقطه می‌تواند ضربه و آسیب به ما برساند.

 

 

وی افزود: حمایت صریح آمریکا ،رژیم صهیونیستی و پادشاه جوان سعودی از خرابکاران و منافقین نشانگر این امر است که دشمن به تلافی شکست سیاست‌های خود در منطقه از جمله نابودی داعش،به دنبال از بین بردن امنیت ایران اسلامی است.

 

 

حجت الاسلام افشار در ادامه گفت: این آخرین فتنه علیه نظام اسلامی نیست و باید با دقت و هوشیاری مسئولان محترم رفع مشکلات اقتصادی مردم را دنبال کنند.

 

 

امام جمعه چرام به وضعیت فضای مجازی در کشور عنوان کرد:فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام بیش از آنکه از فرصتهای آن استفاده کنیم،تبدیل به تهدید شده است که در این قضایای اخیر مشاهده شد تجمعات غیرقانونی و آشوب ها توسط این شبکه ها مدیریت می شد و باید شبکه‌های ارتباطی مثل سروش که ایرانی است،جایگزین تلگرام شود تا جلوی شبکه نفوذ دشمن گرفته شود.

 

 

وی افزود:همه اقوام و جریان‌های سیاسی گوناگون باید بدانیم اگر اتفاقی برای جمهوری اسلامی بیافتد،ناامنی و کشتار همه ایرانیان در دستور کار دشمن است و فاجعه‌ای بدتر از فتح اندلس به دست مسیحیان و کشتار حدود صد هزار نفری مسلمین صورت خواهد گرفت. 

 

امام جمعه چرام در پایان گفت: اغتشاش ها با حضور صاحبان انقلاب یعنی مردم پایان یافت و باید مسئولان حول محور ولایت برای رفع مشکلات مردم تلاش مضاعفی انجام دهند تا دشمن فرصت سوء استفاده پیدا نکند.

 

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا