25. دى 1396 - 8:05
مدیر اداره برق شهرستان چرام گفت:حدود ده سال پروژه ایستگاه برق شهرستان چرام راکد بود که ظرفیت100مگاوایتی دارد و اکنون نیز شروع بکار شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، صبح امروز مدیر اداره برق شهرستان چرام در جمع خبرنگاران چرام با اشاره به رسالت و پتانسیل رسانه شهرستان، بیان کرد:اصحاب رسانه بازوی توانمند مدیران شهرستان در انعکاس اخبار،گزارشات و عملکرد مدیران هستند.

 

برزین زاده عنوان کرد:ایستگاه برق چرام از سال86شروع بکار کرده است که در ابتدا زمین آن خریداری شد.

 

وی ادامه داد:حدود ده سال این پروژه راکد بود که ظرفیت100مگاوایتی دارد و اکنون نیز شروع بکار شده است.

 

مدیر اداره برق شهرستان چرام با اشاره به اعتبار این پروژه گفت: 210میلیارد ریال اعتبار این پروزه بوده که فاز اول این ایستگاه به ظرفیت50مگاوایت در اواخر سال جاری به بهره برداری می رسد.

 

برزین زاده با بیان اینکه فاز دوم این پروژه در آینده نزدیک شروع میشود،اظهار کرد:فاز دوم ایستگاه برق چرام در سال97شروع و در سال98به اتمام می رسد.

 

وی افزود:تابستان98شاهد دریافت100مگاوایت برق از این ایستگاه خواهیم بود که باید از مدیرعامل و همکاران خود در استان کمال تقدیر را داشته باشیم.

 

مدیر اداره برق شهرستان چرام اظهار کرد: در فصل تابستان،شهرستان چرام21مگاوایت برق مصرف می کند که با بهره برداری این ایستگاه هیچگونه مشکلی درخصوص تامین برق شهرستان نداریم.

 

گفتنی است که این پروژه، تنها پروژه ی حوزه برق است که در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد درحال کار بوده و در دو فاز اول و دوم به بهره برداری می رسد.

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا