27. دى 1396 - 7:04
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چرام در سالن اجتماعات فرمانداری شهر چرام باحضور اعضای شورا و اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،عصر روز گذشته جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چرام در سالن اجتماعات فرمانداری شهر چرام باحضور اعضای شورا و اصحاب رسانه برگزار شد.

 

در ابتدا مدیر آموزش و پرورش چرام با اشاره به اهداف شورای آموزش و پرورش بیان کرد: هدف از این شورا آماده سازی بستر همه نهادها برای تربیت دانش آموزان است.

 

 صدرالله عزیزی گفت: طبق دستورالعمل برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش،هر جلسه در یک ماه برگزار شده که با توجه به نیازها احتمال برگزاری مجدد در همان یک ماه وجود دارد.

 

 وی با اشاره به برنامه های دهه مبارک فجر عنوان کرد: با توجه به رویدادها و اتفاقات رخ داده در کشور تلاش می‌کنیم که مراسمات دهه فجر به نحو احسن و با حضور حداکثری برگزار شود.

 

مدیر آموزش و پرورش چرام ادامه داد:مسابقات قرآن و عترت یکی از رویدادهای بزرگ فرهنگی در استان و شهرستان ها است که از هفته آینده برگزار می شود.

 

وی افزود: تلاش ما ایجاد فضای قرآنی برای دانش‌آموزان است که برای آماده کردن هدایا و جوایز آن نیازمند اعتبار و بودجه هستیم.

 

 

در ادامه جلسه عضو شورای آموزش و پرورش چرام به مشکلات مدارس اشاره کرد و گفت:مشکل اصلی جلسات آموزش و پرورش مدارس است زیرا باید بپذیریم که حل مشکلات دانش آموزان حق آنهاست.

 

خلیلی افزود: آموزش و پرورش پر هزینه است اما باید پیگیر نیازهای آینده سازان شهرستان باشیم.

 

 وی افزود: مدیران مدارس مشکلاتی را بیان می کنند که جای تعجب دارد و از طرفی فضای مناسب در مدارس مشاهده نمی‌شود.

 

خلیلی با بیان اینکه چه تعاملی میان آموزش و پرورش و دانشگاه‌های چرام وجود دارند، اظهار کرد: پیشنهاد می شود که درصدی از دانشجویان دانشگاه پیام نور چرام در آموزش و پرورش فعالیت کنند تا تعامل افزایش یابد.

 

سرپرست آموزش و پرورش سرفاریاب با اشاره به مشکلات سرفاریاب و روستاهای آن منطقه بیان کرد: برخی از مدارس ما در سرفاریاب فرسوده بوده که حدود ۳۰ درصد است.

 

 آزادی افزود: این مشکلات در درحالیست که برخی مدارس ما برق و سرویس بهداشتی ندارند و نیازمند تهیه امکانات است.

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو