27. دى 1396 - 7:09
کارگاه آموزشی بیماری های حاد تنفسی با محوریت آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و با همکاری دامپزشکی چرام در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،عصر روز گذشته کارگاه آموزشی بیماری های حاد تنفسی با محوریت آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و با همکاری دامپزشکی چرام در این شهرستان برگزار شد.

 

مدیر شبکه بهداشت چرام در این جلسه گفت: در این کارگاه، اهمیت عفونت حاد تنفسی، عوارض و علائم آن از مواردی است که باید به انها توجه کرد.

 

 علی جعفری فر افزود:در راستای ارائه آموزش های لازم و در زمینه پیشگیری و مبازره با بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و عامل بیماری آنفلونزا که دارای سه نوع A,B و C باید تلاش کرد.

 

بر اساس این گزارش، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان و پزشک مرکز خدمات جامعه سلامت چرام نیز در این کارگاه در مورد راههای انتقال و اهمیت رعایت اصول بهداشت فردی جهت کنترل بیماری آنفلونزای فوق حاد پرندگان آموزشهای لازم را ارائه دادند.

 

کارگاه آموزشی بیماری های حاد تنفسی با محوریت آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و با حضور کارشناسان، مسئولین واحدها، کاردانان و مراقبین سلامت، بهورزان، مربیان بهداشت آموزش پرورش و سازمان محیط زیست در سالن اجتماعات شبکه بهداشت درمان این شهرستان برگزار شد.

 

تصاویر:

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو