29. دى 1396 - 10:35
اگر از سرفاریاب عبورکرده باشید ، حتما در ورودی و خروجی شهر با ترافیک سنگینی روبه رو شده و باید بیان کرد که چرا عرض جاده کم وهنوز بازگشایی نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،اگر از سرفاریاب عبورکرده  باشید ، حتما در ورودی و خروجی شهر با ترافیک سنگینی  روبه رو شده و باید بیان کرد که چرا عرض جاده کم وهنوز بازگشایی نشده است.

 

حل این مشکل مدتها است که در دستور کار شهرداری سرفاریاب و از دغدغه های شهردار بوده  و در نهایت طرحی از سوی شهرداری سرفاریاب تهیه و در شورا مطرح و به تصویب رسید.

 

به همین خاطر و در راستای اجرایی شدن این مصوبه صبح امروز کار تعریض مسیرهای رفت و برگشت این جاده آغاز شد.

 

شهردار سرفاریاب در خصوص اجرای این پروژه در گفتگو با یکی رسانه های محلی به موضوعاتی از قبیل ضرورت اجرا ، کیفیت  و مدت زمان اجرای آن پرداخت.

 

سید حسین بامزر گفت : با توجه به اینکه جاده مرکزی شهر بوده و از طرفی مسیر ترددهای درون استانی بین شهرستان های کهگیلویه ، چرام ،خوزستان  بوده و حجم ترافیکی زیادی را تحمل می کند ، ضروری بود مسیرهای رفت و برگشت آن تعریض شوند.

 

وی افزود : عرض مسیر ورودی و خروجی ۶متربود و به منظور تعریض جاده به جهت سهولت و روانسازی تردد و همچنین امکان ایجاد محل پارک خودروها در طول جاده ، اقدام به اضافه نمودن۱۴ متر ازدوطرف به عرض جاده کردیم که از امروز عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

 

 

بامزرعنوان کرد : با تغییرات داده شده در دو طرف عرض جاده بیست مترهست که علاوه بر حل نمودن مشکلات تردد ، نمای زیبای شهری هم انجام می گیرد.

 

بامزر میزان اعتبار لازم برای پایان این پروژه را حدود دو میلیلرد ریال اعلام کرد و گفت : عملیات این پروژه که حدود یک کیلومتر طول دارد ، شامل خاکبرداری ، زیر سازی ،آسفالت ، جدول گذاری تک لب ،و روشنایی و زیباسازی فضای سبزوبلوار بوده که تلاش داریم با برنامه ریزی هایی که انجام داده ایم,د ردهه فجر این پروژه را افتتاح کنیم.

 

شهردارسرفاریاب  در پایان این گفتگو و در خصوص فلکه ورودی شهر گفت :فلکه ورودی شهرجای مناسبی نیست به همین خاطرتصمیم به تخریب وبازگشایی وهمچنین ایجادفلکه جدید کرده ایم که عملیات اجرای ان اغاز شده است .

 

گزارش و تصاویر:کیانی باوند

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو