26. دى 1396 - 18:37
حکایت استخدام های طایفه ای و تبدیل وضعیت نیروهای نورچشمی در یکی از دانشگاه های یاسوج همچنان به عنوان پربحث ترین موضوعات استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،حکایت استخدام های طایفه ای و تبدیل وضعیت نیروهای نورچشمی در یکی از دانشگاه های یاسوج همچنان به عنوان پربحث ترین موضوعات استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می رود.

 

در طول دو سه سال اخیر جوانان تحصیلکرده استان کهگیلویه و بویراحمد اعتراض شدید خود را به استخدام های فله ای و بی عدالتی، تبعیض و پارتی بازی در این دانشگاه یاسوج اعلام کرده اند و خواستار رسیدگی و بررسی این موضوع شدند اما هیچکدام از مسئولان استان تاکنون پاسخ روشن، شفاف و قانع کننده ای در اختیار رسانه های استان قرار نداده است.

 

استخدام های طایفه ای به گفته استاندار کهگیلویه و بویراحمد از طریق نفوذ صاحبان قدرت و برخی مسئولان کهگیلویه و بویراحمد و در سایه سکوت رسانه ها در این دانشگاه ها و برخی دستگاه های اجرایی استان انجام شده است.

 

پس از افشای ماجرای استخدام های طایفه ای توسط استاندار کهگیلویه و بویراحمددر روزهای اخیر ائمه جمعه و قشرهای مختلف مردم استان نارضایتی خود را از بکارگیری نیروهای نورچشمی در این دانشگاه یاسوج اعلام کردند.

 

گسترش دامنه اعتراض ها به استخدام های فله ای در استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه در یکی از دانشگاه های یاسوج همچنان ادامه دارد و هنوز مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد درباره پیگیری آخرین وضعیت این افراد و ماجرای نورچشمی ها چیزی را مخابره نکرده اند و باید منتظر ماند در روزهای آینده ابعاد دیگری از این قضیه افشا خواهد شد یا خیر.

 

براساس برخی شنیده ها در روزهای اخیر هیاتی برای گزینش نورچشمی ها در یکی از دانشگاه های یاسوج تشکیل شده و در بایکوت کامل خبری روند تبدیل وضعیت نیروهای طایفه ای را در دستور کار قرار داده است.

 

باید دید مسئولان نظارتی استان کهگیلویه و بویراحمد در جریان روند گزینش نورچشمی ها و تشکیل این هیات قرار دارند یا خیر.

 

انتهای پیام/ صبح زاگرس 

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی