10. بهمن 1396 - 15:03
شهردار چرام با اشاره به اخراج ۲۹ نفر از کارگران شهرداری،گفت:در اینجا بحث اخراج کارگران بیان نمی‌شود بلکه اتمام کار و پروژه مهم است و ۲۹ نفر تاکنون از شهرداری بیرون رفته اند زیرا پروژه مربوط به آنها به اتمام رسیده بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام؛شهردار چرام در جمع خبرنگاران با بیان اینکه رسالت هر انسان صداقت و راستگویی است، بیان کرد: تلاش کردیم با صداقت نسبت به مردم گفتگو کرده و تعامل داشته باشیم و اعتقاد داریم منشأ فساد،دروغگویی است.

 

علی نوری با اشاره به پیگیری های رسانه‌ها عنوان کرد: در مدت پنج ماه اخیر که به عنوان شهردار هستم، متاسفانه یکبار هم اصحاب رسانه به بنده رجوع نکردند.

 

این مسئول ادامه داد:در جایگاه ما هیچگونه درخواستی خارج از وظایف کاری داده نشده و در ادامه تلاش می کنیم که در خدمت مردم باشیم.

 

شهردار چرام با اشاره به بدهکاری شهرداری این شهر،اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۱۱۰ میلیارد ریال بدهکار هستیم و اعتقاد دارم ۷۰ درصد این بدهکاری مرتبط به شهردار و پرسنل گذشته شهرداری است.

 

وی با اشاره به عملکرد شهرداری چرام در چهارسال گذشته،بیان کرد:پیشرفت ۴ سال گذشته فقط خرید تندیس قیمت چند برابر بوده است.

 

نوری در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر علت اخراج ۲۹ نفر از کارگران شهرداری چرام، گفت:در اینجا بحث اخراج کارگران بیان نمی‌شود بلکه اتمام کار و پروژه مهم است و ۲۹ نفر تاکنون از شهرداری بیرون رفته اند زیرا پروژه مربوط به آنها به اتمام رسیده بود.

 

شهردار چرام در پاسخ به سوال دیگر خبرنگاران مبنی بر راه اندازی بازارچه در برنامه‌ریزی شهرداری است یا خیر، تصریح کرد: هر کاری که در شهر صورت بگیرد، باید توجیه اقتصادی داشته باشد و بازارچه نیز باید نیازسنجی شود.

 

نوری گفت: اعتقاد دارم بهترین کار فرهنگی، اعتماد سازی مردم به مسئولان و برعکس است که می توانیم انجام دهیم.

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی