13. بهمن 1396 - 13:40
خطیب جمعه سرفاریاب با اشاره دستاوردهای انقلاب افزود:دستاوردهای انقلاب دراقتصاد و معنوی،فرهنگی وسیاسی،علمی وبخش سلامت را که مورد بررسی قراردهیم و تفاوت رامی بینیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام؛امام جمعه  سرفاریاب در نمارجمعه این هفته  با اشاره به آیه ۱۳۴سوره طاها، گفت: خداوندمی فرمایند که اگرپیش از آمدن پیامبری عذابشان می کردیم و می گفتند این پروردگار،چرارسولی برای مانفرستاده تا بیش ازانکه به خواری ورسوایی اُفتد،از ایات توپیروی کنیم.

 

حجه الاسلام پژمان با بیان اینکه چرا بشر به انبیاء نیازدارد، افزود: یکی از دلایل آن تعلیم مردم ودوم نیازمندی به هشدار است.

 

وی افزود:چون انسان خیلی چیزها را نمی داند،به معلم نیازدارد پس پیامبران معلم بشریت هستند.

 

وی ادامه داد:انسان جاهل هست و فرد جاهل معلم می خواهد.

 

خطیب جمعه سرفاریاب باتبریک دهه فجرگفت:ما باید شرایط قبل ازانقلاب اسلامی را مورد بررسی قراردهیم تا قدردان این انقلاب با این همه تغییرات باشیم.

 

پژمان گفت:برای درک بهترلازم است دستاوردهای کشور در ابعاد مختلف وشرایط کشورقبل ازانقلاب و بعد ازانقلاب مقایسه کنیم.

 

وی افزود:تا قبل ازانقلاب ایران درعرصه تولیدعلم ودانش فاقد جایگاه جهانی و تولیدات صنفی ان بسیارمحدود بود.

 

خطیب جمعه سرفاریاب با اشاره دستاوردهای انقلاب افزود:دستاوردهای انقلاب دراقتصاد و معنوی،فرهنگی وسیاسی،علمی وبخش سلامت را که مورد بررسی قراردهیم و تفاوت رامی بینیم.

 

سیدفرج الله پژمان با اشاره به دستاوردهای بخش سلامت عنوان کرد:دربخش سلامت افزایش تعداد پزشکان از۱۵هزاربه ۱۱۱هزارنفردرکشور داشتیم که دستیابی به دانش کشت سلول های بنیادین و قرارگرفتن درردیف کشورهای برترپیوند کلیه کاملا مشهود و برهمه اشکاراست .

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا