20. بهمن 1396 - 17:46
مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد گفت:تلاش شده است که امسال برای اولین بار در سراسر مراکز و بخش های استان کهگیلویه و بویراحمد راهپیمایی 22 بهمن ماه با امکاناتی که در خدمت خبرنگاران ما قرار گرفته است،بصورت زنده از صداوسیمای استان پخش شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام؛مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی و با اشاره به برمانه های صداوسیمای استان، بیان کرد:برنامه‌ها و روند صدا و سیمای استان در دهه فجر امسال نسبت به سالهای گذشته کاملا متفاوت است چرا که امسال به اتمام سی ونهمین سالگرد انقلاب و آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را داریم.

 

یوسف افشاری نیا افزود:به علت این که چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی رشد و بلوغ نظام مقدس جمهوری اسلامی را نشان می‌دهد، برنامه ها به صورت ویژه در دستور کار صدا و سیما قرار گرفته است.

 

این مسئول با اشاره به تشکیل ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری سازمان صدا و سیما،عنوان کرد: برنامه های متعددی از 22بهمن ماه سال 96 تا 22 بهمن ماه سال ۹۷ در دستورکار است و ادامه خواهد داشت.

 

 

افشاری نیا افزود: به عبارتی دیگر برنامه های دهه فجر در 22بهمن ماه سال جاری به اتمام نمی رسند بلکه به مدت یکسال ادامه خواهد داشت.

 

 

وی ادامه داد:دهه فجر امسال نیز علاوه بر برنامه هایی که در صداوسیما پیش بینی شده بود،برای بیان عملکرد مسئولان و تشریح خدمات نظام با هدف رشد،بالندگی و امید تلاش کردیم برنامه‌های را تدارک ببینیم.

 

 

مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد افزود:تلاش بر این است که با فراخوان مردم، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال متفاوت از سال‌های گذشته باشد.

 

وی در پایان گفت: تلاش شده است که امسال برای اولین بار در سراسر مراکز و بخش های استان کهگیلویه و بویراحمد راهپیمایی 22 بهمن ماه با امکاناتی که در خدمت خبرنگاران ما قرار گرفته است،بصورت زنده از صداوسیمای استان پخش شود.

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا