27. بهمن 1396 - 17:18

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام؛سیدفرج الله پژمان درخطبه های این هفته سرفاریاب  بااشاره به ایه ۳۶سوره نحل بیان کرد:همانا ما در میان هر امتی پیغمبری فرستادیم که خدای یکتا را بپرستید و از بتان و فرعونان دوری کنید.

 

وی افزود:درحقیقت خداوند اسباب هدایت رابرای تمام مردم فرستاده که گروهی می پذیرند و هدایت می شوند و گروهی گمراه می شوند.

 

امام جمعه سرفاریاب در ادامه گفت:پس هدایت ازاوست وگمراهی ازماست.

 

خطیب جمعه سرفاریاب به مبارزه باظلم و فساد یکی دیگرازاهداف ارسال پیامبران اشاره و گفت:مبارزه عملی باظلمهاوفسادها در زمان پیامبران علاوه برهدف اساسی پرستش خداوند برفسادها و ظلمهای زمان خودهم مبارزه می کرند.

 

حجت الاسلام پژمان باتقدیر و تشکرازحضورپرشورمردم دریوم الله ۲۲بهمن عنوان کرد:مردم باحضورپررنگ خود در راهپیمایی بدخواهان خارجی و داخلی را پشیمان کردند و دست ردبه سینه آنان زدند.

 

وی ادمه داد:حضورمردم درصحنه می گوید که مسولان کمر همت ببندند و به این مردم خدمت کنند تا مشکلات آنان رفع شود.

 

حجت الاسلام پژمان به تلاش دشمنان اشاره واظهارداشت:دشمنان تلاش می کردند که مردم را ازانقلاب رویگردان و مایوس کنند و بگویند برای ارزشها اعتقاد ندارندامامردم باحضورجواب همه رادادند.

 

امام جمعه سرفاریاب عنوان کرد:رئیس جمهور به جای شبهه واردکردن و بااعتقادات و مقدسات مردم بازی کردن به فکرگرانی و بی عدالتی ها باشد.

 

وی افزود:اعتراض مردم برگرانی ،بی عدالتی و بی کفایتی برخی مسولان هست.

 

حجت الاسلام پژمان به بحث جدید رئیس جمهور یعنی رفراندم هم اشاره وافزود:با این بحث ها و مسیرها را عوض کردن،مشکلات حل نخواهد شد و به جای این کارها اختلاس ها و بی عدالتی ها و عدم برخورد با متخلفین رابه رفراندوم بگذارید.

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس