29. بهمن 1396 - 23:33
مسئولان شهرستان چرام طی ارسال پیامی حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران_ یاسوج را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،هواپیمای مسافربری آسمان "ای تی آر" تهران_ یاسوج به دلیل مه آلودگی و مساعد نبودن آب وهوا،ده ها خانواده دیار زاگرس نشین را عزادار کرد.

 

 

مسئولان و اصحاب رسانه شهرستان چرام طی ارسال پیامی حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران_ یاسوج را تسلیت گفتند.

 

امام جمعه چرام:

کل نفس ذائقه الموت

خبر سانحه سقوط  هواپیمای  ATR  درپرواز 3705 که موجب کشته شدن جمعی از هموطنان عزیزمان شد، بسیار تلخ و دلخراش و موجب تاثر شدید و اندوه فراوان گردید.

این ضایعه غم انگیز را  به پیشگاه  امام عصر( عج ) ،مقام معظم رهبری، خانواده ها و بازماندگان داغدار آن عزیزان، ملت شریف ایران و مردم استان کهگیلویه و بویر احمد تسلیت و تعزیت عرض می کنم و از درگاه خداوند غفور و رحیم برای جانباختگان غفران الهی مسالت می‌نمایم.

امام جمعه چرام

سید نورالله افشار

 

فرماندار چرام:

انا لله و انا الیه راجعون

خبر تاسف بار حادثه “سقوط هواپیمای مسافربری تهران_ یاسوج” که درگذشت تعدادی از هموطنان و هم استانیهای عزیز و داغدار شدن ملت ایران، به ویژه خانواده های ارجمند مسافران این هواپیما را در پی داشت، موجب تاثر و تالم شد.

این ضایعه دردناک را به همه مردم ایران و نیز خانواده های سوگوار این عزیزان، تسلیت گفته، از خداوند بزرگ، رحمت و غفران الهی برای درگذشتگان و صبر برای بازماندگان آرزومندم.

 فرماندارشهرستان چرام

داریوش پاداش 

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر حادثه هواپیمای مسافربری تهران_ یاسوج که منجر به کشته شدن جمعی از هموطنان عزیزمان شد ؛ موجب تاثر و تالم شدید گردید
اینجانب ضمن عرض تسلیت این حادثه دلخراش از خداوند متعال برای درگذشتگان مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل را مسئلت دارم.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام

سرهنگ پاسدار سید حمزه محقق زاده

 

مدیر ورزش و جوانان چرام:

اناالله و انا الیه راجعون
خبر در گذشت هم استانی هایمان در سانحه دلخراش و غمبار سقوط هواپیمای مسافربری تهران -یاسوج که منجر به جان باختن هموطنان شد قلبهایمان رو اندوهگین ومتألم نمود.اینجانب مصیبت عظیم ودردناک رابه مردم شریف استان بویژه  خانواده های داغدار تسلیت و تعزیت  عرض مینمایم واز خداوند متعال برای جان باختگان رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت مینمایم.
 ورزش و جوانان چرام
بخشایی
 
 
مدیر ارشاد اسلامی چرام:
بسمه تعالی 
سانحه‌ی مصیب‌بار سقوط هواپیمای مسافربری که به جان باختن چندین نفر از هم‌ استانیهای عزیزمان انجامید دلها را لبریز از اندوه و تأسف کرد. اینجانب مراتب تأثر عمیق و همدردی صمیمانه‌ی خود را با خانواده‌های داغدار آنان ابراز میدارم و صبر جمیل و اجر جزیل برای آنان و رحمت و مغفرت الهی برای جان‌باختگان از خداوند متعال مسألت میکنم.
مدیر ارشاد اسلامی چرام
سعید خردمند
 
 
مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام:

«انالله و اناالیه راجعون»

دنای سفیدپوش امروز سیاه پوش شد.

امروز دنای همیشه سربلند که تا اوج آسمان به عظمت ایران قد برافراشته بود در ماتم عزای قریب به 66 نفر از فرزندان این آب وخاک قامتش خمیده گشت.امروز دنا هم در کنار سایرمردم ایران براین ماتم می گرید.این مصیبت جانکاه را برهموطنان و هم استانی های عزیزم بویژه خانواده‌های محترم داغدیده تسلیت گفته و برای بازماندگان صبوری و استواری دنا را آرزومندم.

مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام

صادق شیخی

 
 
 
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه فرهنگیان استان ک.ب در چرام:

کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ

( هرکه روی زمین است دستخوش مرگ و فناست و خدای باجلال و عظمت باقی می ماند.) 

خبر حزن انگیز و باور نکردنی درگذشت تعدادی از هموطنان و استانی های عزیزمان در سانحه دلخراش و باورنکردنی سقوط هواپیما مسافربری تهران_یاسوج باعث تاثر،حزن و انده عمیق  گردید.

این مصیبت جانسوز را به خانواده محترم  این عزیزان تسلیت عرض نموده و  از خداوند سبحان برای آن عزیزان سفر کرده  مغفرت  و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی را مسئلت دارم.

(دبیر انجمن اسلامی دانشگاه فرهنگیان استان ک.ب در چرام)

سید جواد تقوی

 

خبرنگار صدای جنوب در سرفاریاب:

انالله واناالیه راجعون
حادثه غم‌انگیزسقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج و جان باختن 66 نفر ازهموطنان وهم استانی های عزیز، در آستانه شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) ، موجب تأثر و تألم اینجانب و همه‌ مردم ایران اسلامی بالاخص مردم شریف استان کهگیلویه وبویراحمد گردید ،از خداوند سبحان برای جانباختگان غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبرجمیل مسئلت می نمایم.

خبرنگار صدای جنوب در سرفاریاب
کیانی باوند

 

 

درحال بروز رسانی.....

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا