9. اسفند 1396 - 9:24
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام از برگزاری ششمین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی با حضور فرماندار، دادستان و کلیه اعضاء شورای سلامت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،صبح امروز سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام از برگزاری ششمین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی با حضور فرماندار، دادستان و کلیه اعضاء شورای سلامت در این شهرستان خبر داد.

 

علی جعفری فر اظهار داشت:موضوع ششمین  جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان چرام، خدمات سفرهای نوروزی؛ پیشگیری از شیوع بیماری ها، از طریق آب و غذا با محوریت آنفلونزای فوق حاد پرندگان و و جمع آوری مرغ زنده بود.

 

وی عنوان کرد: آموزش اقدامات پیشگیرانه برای عموم مردم، همکاری دستگاههای اجرائی ذیربط شورای سلامت مخصوصاٌ دستگاه قضایی را از جمله مهمترین برنامه هایی بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام افزود: مکان برپایی بازارچه های موقت نوروزی، آب سالم و دفع بهداشتی فاضلاب، نصب بنر های بهداشتی آموزشی، جایگاه مناسب جهت چادرهای خدمات بهداشتی نوروزی، پارکینگ و جایگاه جهت آمبولانس ها از مصوبات این جلسه بود.

 

گفتنی است که در حاشیه این جلسه فرماندار، دادستان و کلیه اعضاء شورای سلامت بصورت سرزده از مرکز خدمات جامعه سلامت شهر چرام بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند کار پزشکان و کادر درمان قرار گرفتند.

 

 

تصاویر:

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا