11. اسفند 1396 - 19:04
نمازعبادی و سیاسی جمعه این هفته سرفاریاب به امامت حجت الاسلام ولی باقری در مصلی این شهر برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،نمازعبادی و سیاسی جمعه این هفته سرفاریاب به امامت حجت الاسلام ولی باقری در مصلی این شهر برگزارشد.

 

امام  جمعه موقت سرفاریاب اظهارداشت:بزرگترین مانع برسرخدایی  شدن گناه و نافرمانی الهی است.

 

حجت الاسلام باقری گفت:انسان درخطرجدی است و اگر بخواهد گناه نکند،باید در یک جنگ تمام عیارباشیطان بجنگد.
 

وی ادامه داد:کسانی که امنیت مالی و جانی و یااخلاقی دیگران راهدف می گیرند و ناامنی ایجاد می کنند،خلاف کارند.
 

این مسئول، درخصوص اهمیت محیط زیست و درخت کاری در اسلام گفت: آنچه در اسلام در مورد درخت کاری توصیه شده جزء موارد اولیه است چرا که درخت و فضای سبز از بدو تولد بشر بوده و نقش بسزای در زنگی انسان داشته است.
 

وی افزود: در حقیقت نهال و فضای سبز جزء نهاد های جوامع بشری است واگر ما فضای سبز مناسب نداشته باشیم با مشکلات متعددی روبرو می شویم.
 

حجت الاسلام باقری افزود:درخت کاری در پایان هر سال سنت حسنه و نیکویی است که به ما یادآوری می کند زندگی همه ی ما وابسته به محیط زیست پاک و سالم است که دراین زمینه بایدتلاش زیادی انجام دهیم.
 

امام جمعه موقت سرفاریاب با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)گفت:ابعاد شخصیت والای حضرت زهرا (س) بسیار گسترده و وسیع است که تنها در سایۀ تأمل و ژرف اندیشی می توان به جوانب گسترده آن حضرت پی برد.
 

حجه الاسلام باقری با اشاره به ویژگی‌های بارز دخت نبی مکرم ‌اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)، افزود: بدیهی است که حضرت زهرا(س) الگوی کاملی برای زنان عالم هستند و زندگی ایشان می‌تواند سرلوحه همه افراد به ویژه زنان قرار گیرد.
 

وی  با بیان اینکه حضرت زهرا (س) الگو و اسوه‌ای هستند که در تاریخ ماندگار شده‌اند، گفت: ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری حضرت زهرا (س) و همچنین مکتب ایشان، به دختران و زنان امروز جامعه ‌ما مسئولیت شناسی و مسئولیت‌پذیری را می‌آموزد.

 

انتهای پیام/
 

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا