14. اسفند 1396 - 21:25
کبادی: تمامی مکانهای وابسته به مسیر سقوط هواپیما کاووش و جستجو شده است، هر آنچه که در منطقه سقوط رویت شد بسته بندی و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، به آخرین روند عملیات امدادی و جستجوی پیکرهای مسافران سانحه هوایی یاسوج اشاره کرد و گفت:با توجه به پایداری هوا دردشانزدهمین روز از وقوع حادثه تیم های امدادی که متشکل از نیروهای بومی، کوهنوردان و تکاوران ارتش و سپاه بودند به منطقه اعزام شدند.

 

وی با بیان اینکه تمامی مکانهای وابسته به مسیر سقوط هواپیما کاووش و جستجو شده است؛بیان کرد:هر آنچه که در منطقه سقوط رویت شد  بسته بندی و کاور شده ویه مراجع قضایی تحویل داده شد.

 

رئیس تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر کشور به انتقال برخی از نیروهای امدادی به شهر سی سخت اشاره کرد و افزود:با توجه به وزش باد امروز و امکان نداشتن پرواز بالگرد تعدادی از نیروهای امدادی به پایین دست انتقال داده شدند.

 

کبادی با اشاره به اینکه امروز امکان پرواز بالگرد میسر نیست گفت:در حال حاضر عملیات تداوم دارد و زمان مشخصی برای آن لحاظ نشده است.

 

وی این عملیات را بسیار پیچیده دانست و افزود:به دلیل اینکه منطقه سقوط هواپیما بهمن گیر و بسیار پر خطر است عملیات بسیار سخت و پیچیده را انجام داده ایم که در حال حاضر برودت هوا نیروهای عملیاتی را تهدید می کند.

 

رئیس تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه شرایط روزهای آینده شرایط خوبی نیست گفت:آنچیزی که مشخص است این بوده که تمامی مناطق  اطراف هواپیما تجسس شده است.

 

وی  با بیان اینکه رسانه به دنبال از بین بردن ذهنیت ها باشند گفت:تمام ذهنیت ها و ناگفته ها از محیط سقوط هواپیما از رسانه ملی انعکاس داده خواهد شد و باید این موضوعات برای از بین بردن ذهنیت ها گفته شود.

انتهای پیام/ صبح زاگرس

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا