29. اسفند 1396 - 16:15
بخشدار مرکزی چرام طی نشستی با اصحاب رسانه گزارش یکساله خود و زیرمجموعه خودرا جهت افکار عمومی انتشار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام، بخشدار مرکزی چرام طی نشستی با اصحاب رسانه گزارش یکساله خود و زیرمجموعه خودرا جهت افکار عمومی انتشار دادند.

 

سید الیاس افسردیر ضمن تبریک سال جدید به همکاران رسانه،گفت: خبرنگاران در سال جدید همچنان به نقد منصفانه مدیران بپردازند تا از دوباره کاری ها منصرف و پیشرفت کارها را مدنظر قرار دهند.

 

وی همچنین عنوان گفت:اگر کسی بواسطه سخنان بنده رنجیده خاطر شده است، پوزش میطلبم و آرزوی توفیق وسربلندی برای بازوان مدیران که اصحاب رسانه هستند، داریم .

 

 

این مسئول،در ادامه تصریح کرد:بخشداری از جمله اداراتی است که حجم بزرگی از اعتبارات دولت تدبیر وامید را به روستاهای محروم اختصاص داده و در جهت محرومیت زدایی تلاش کرده است.

 

 افسردیر با بیان اینکه در پایان سال کارهایی انجام داده ایم،اظهار کرد:جدول گذاری معابر روستایی بیش از ۵۵۲۰ متر،کشیدن دیوار حائل روستایی به مقدار ۴۹۵ متر که در دو روستای آرند، بی بی رشیده(س) ودمدره به انجام رسیده است .

 

 

وی به دیگر فعالیتهای بخشداری چرام اشاره کرد و گفت:جابجایی و نصب روشنایی معابر روستایی نزدیک به ۱۳۶ پایه برق بهمراه ۳۸،خرید دو دستگاه ماشین حمل زباله به روستاهای کره شهبازی وشیخ حسین،آسفالت معابر ۲۹۵۰۰ متر مربع در روستاهای مختلف به انجام رسیده که رقم قابل توجه بوده است.

 

بخشدار مرکزی چرام افزود:زیر سازی معابر روستایی بیش از ۳۵۵۰۰ متر مربع انجام شده که این کار هم از کارهای مهم بحساب می آید.

 

سند:

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس