5. فروردين 1397 - 10:59
نماینده مردم‌ کهگیلویه ،چرام لنده و بهمئی در مجلس شورای اسلامی گفت:منتقدان بدانند من تشنه نماینده بودن نیستم وکارهای زیادی رامیتوانم انجام دهم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،ظهر روز گذشته نماینده مردم‌ شهرستان های کهگیلویه ،چرام لنده و بهمئی درمجلس شورای اسلامی با تبریک عید نوروز،گفت: به همه مردم قول داده ام که برای رفع محرومیت ها تلاش کنم و در این میان هیچکس بر دیگری اولویت ندارد و مردم همه مناطق  یکسان هستند.

 

عدل هاشمی پور با اشاره به مشکلات بخش سرفاریاب، اظهار داشت :درخواست های مطرح شده بخشدار و امام جمعه سرفاریاب وظیفه دولت هست و کار نماینده وامام جمعه نیست بلکه وظیفه نماینده قانونگذاری وپیگیری وتلاش شبانه روزی است که تا اکنون کوتاهی نکرده ام .

 

وی گفت :کارمن فاتحه خوانی واین اداره و آن اداره رفتن نیست،زیرا کارمن دفاع ازحق مردم حوزه انتخابیه هست .
 

 

هاشمی پور به سفر وزیرنفت به کهگیلویه هم اشاره وافزود:مشکل پل های تنگ پیرزال در همین سفر پیگیری ودر آینده نزدیک به نتایجی خواهم رسید‌.
 

 

نماینده کهگیلویه بزرگ اظهار کرد :مشکلات زیادهست اما دلیلی نمی بینم که کارانجام نگیرد.
 

 

وی به جاده پاتاوه- دهدشت اشاره وعنوان کرد:اعتبارجدید جاده پاتاوه- دهدشت ۳۵میلیاردتومان بود که با۳۵درصد کسورات نقد  شد و تحویل داده شد.
 

 

هاشمی پورگفت:آب سرفاریاب ودیشموک مورد تاکید بوده  ودر خرداد ماه سال جاری افتتاح خواهدشد.
 

 

وی به زمان بر بودن جاده باغچه سادات اشاره وعنوان کرد:جاده باغچه سادات در ردیف بودجه ای سپیدار به یاسوج بود و با تلاش  وپیگیری اعتبار  به ردیف سپیدار-سرفاریاب تغییرپیداکرد.
 

 

هاشمی پور با توصیه به بخشدارسرفاریاب گفت:شما دراستان به جد پیگیر باشید و من هم درتهران دروزارت خانه کارها را پیگیری ومشکلات راحل میکنم.
 

 

نماینده شهرستانهای چهارگانه تصریح کرد:منتقدان بدانند من تشنه نماینده بودن نیستم وکارهای زیادی رامیتوانم انجام دهم.
 

 

وی اظهارکرد:باهمدلی و اتحاد کارهای کوچک رامسئولین بخش وشهرستان پیگیری وکارهای بزرگ وکلان راماپیگیری خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/.

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا