13. فروردين 1397 - 21:26
بخشدار سرفاریاب گفت: آبرسانی به گردشگران از اول سال جاری توسط تانکرهای آب امور عشایر شهرستان در حال انجام بوده و هست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، بخشدار سرفاریاب عنوان کرد:  این روزها بخاطر ترافیک بسیار بالای جمعیتی در بخش زیبا و دیدنی سرفاریاب درگیر هستیم.

آتش سودا به آبرسانی به گردشگران اشاره کرد و گفت : آبرسانی به گردشگران از اول سال جاری توسط تانکرهای آب امور عشایر شهرستان در حال انجام بوده و هست .

وی افزود:امروز دو دستگاه تانکر حمل آب امور عشایر از آغاز صبح در اختیار ما بودند و علاوه بر پر کردن تانکرهای آبی که در گردشگاه ها پیش بینی کرده ایم، باحضور در تجمع مردم به گردشگران آبرسانی  شد و این کار تا غروب ادامه خواهد داشت.

بخشدار سرفاریاب ضمن تشکر از مدیریت و پرسنل امور عشایر شهرستان، افزود: به امید خدا فردا نیر توسط همین تانکرها آبرسانی به گردشگران را ادامه خواهیم داد.

نماینده عالی دولت در بخش سرفاریاب گفت: در این ایام علاوه بر گردشگران به روستاهای شیخ هابیل ، جمال الدین و سرتاوه نیز آب رساندیم چرا که این روستاها نیز علاوه بر اینکه گردش پذیر هستند، از نعمت آب شرب هم بی بهره اند.

 

رییس شورای اداری بخش سرفاریاب در افزود : ما با امکانات محدودی که در اختیار داریم،سعی کرده ایم حداقل ها را برای گردشگران این بخش زیبا و چشم نواز و خوش آب و هوا تامین کنیم اما در حقیقت بدلیل امکانات محدود شرمنده گردشگران عزیز هستیم و از مسئولین استانی خواهشمندیم فکری برای وضعیت آب شرب ، سرویس بهداشتی ، سکوی نشیمن ، آلاچیق و دیگر امکانات رفاهی تفرجگاه های بخش سرفاریاب کنند.

وی در پایان از گردشگران خواست تا علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب در حفظ طبیعت و زیبا نگهداشتن آن هم تلاش کنند.

 

 

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس