17. فروردين 1397 - 17:01
سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام از مراجعه 11 هزار و 324 نفر به مراکز خدمات جامع سلامت این شهرستان در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام از مراجعه 11 هزار و 324 نفر به مراکز خدمات جامع سلامت این شهرستان در ایام نوروز خبر داد.

 

 

 علی جعفری فر ظهر امروز گفت: در تعطیلات ایام نوروز 11هزار و 324 نفر از شهروندان و همچنین مهمانان نوروزی که از نقاط مختلف کشور به این شهرستان سفر کردند، جهت پیگیری و مداوای خود به مراکز خدمات جامع سلامت چرام مراجعه، که از این تعداد بیش از هشت هزار و 700 نفر از مراجعین مربوط به مرکز سلامت شبانه روزی شهر چرام بوده است . 

 

 

وی با ارائه جزئیات بیشتری در خصوص آمار مراجعه بیماران به مرکز شبانه روزی چرام در ایام نوروز، اضافه کرد: از این تعداد مراجعه کننده 6 هزار و 150 نفر ویزیت پزشک و بقیه مراجعه کنندگان سایر خدمات سرپایی را دریافت نموده اند.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام با اشاره به 157 مورد ماموریت های پایگاههای اورژانس 115 در این شهرستان تصریح کرد:  395 نفر از گردشگران نوروزی به چادر سلامت واقع در چشمه بلقیس مراجعه کردند.

 

جعفری فر در ادامه گفت: در این ایام بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی 472 مورد،  بازرسی از مراکز اماکن عمومی و گردشگری 75مورد ، متخلفین معرفی شده به تعزیرات 8 مورد، تعداد بازدید از سامانه های آبرسانی 47 مورد، پلمپ و تعطیلی 3 مورد ، جمع آوری قلیان 30 عدد و جمع آوری مواد تاریخ مصرف گذشته 900 کیلو گرم بوده است.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: این خدمات از 27 اسفند ماه 96 لغایت 15 فروردین 97  در ایام تعطیلات نورزی توسط پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام انجام گرفته است.

 

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا