23. فروردين 1397 - 6:13
معاون عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد همراه باه چند تن از مدیران کل و مسئولان استانی و شهرستانی از پروژه های نیمه تمام شهرستان چرام بازدید و مشکلات این پروژه ها را در این سفر بررسی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،معاون عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد همراه باه چند تن از مدیران کل و مسئولان استانی و شهرستانی از پروژه های نیمه تمام شهرستان چرام بازدید و مشکلات این پروژه ها را در این سفر بررسی کردند.

 

عزیز فیلی در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان چرام و با بیان اینکه قسمت عمده جغرافیایی شهرستان چرام به سمت شهر چرام است، اظهار کرد: مهمترین مشکلات شهرستان چرام، راه‌های ارتباطی بوده که در سالهای قبل اقدامات خوبی انجام شده اما باید در سال 97، گره‌ها و قطعات زخمی شده و نیمه کاره را به سرانجام برسانیم.

 

معاون عمرانی استاندر کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر این مطلب که نباید قطعات جدیدی را تا زمان به سرانجام نرسیدن قطعات زخمی گذشته، شروع کنیم، عنوان داشت: کارهای نیمه تمام باید در اولویت قرار گیرند تا زود تمام شده و مردم بتوانند استفاده کنند.

 

وی افزود: محور اصلی که از سمت گچساران به چرام خواهد آمد و در ادامه وصل خواهد شد به جاده دهدشت، می‌تواند چرام را از این حالت انزوا و بن‌بستی خارج کرده و به این شهرستان کمک کند.

 

این سفر که با برگزاری جلسه شورای اداری در باغ یبای چشمه بلقیس پایان یافت،مسئولان نیز طی درخواست خبرنگارران در نگین سبز جنوب کشور یا همان چشمه بلقیس چرام عکس یادگاری گرفتند.

 

تصاویر:

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس