23. فروردين 1397 - 6:16
پیش از ظهر امروز معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و چند نفر از مدیران کل و مسئولان استانی همراه با مسئولان شهرستان چرام از پروژه‌های نیمه کاره در این شهرستان بازدید کرده و پس از آن جلسه شورای اداری را در باغ چشمه بلقیس تشکیل دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،عصر دیروز معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و چند نفر از مدیران کل و مسئولان استانی همراه با مسئولان شهرستان چرام از پروژه‌های نیمه کاره در این شهرستان بازدید کرده و پس از آن جلسه شورای اداری را در باغ چشمه بلقیس تشکیل دادند.

 

 در این جلسه هر یک از مسئولان مشکلات و نیازمندیهای شهرستان چرام و روستاهای اطراف این شهرستان را بیان ‌کردند.

 

الیاس افسردیر بخشدار مرکزی چرام با اشاره به نبود اداره امور عشایر در شهرستان چرام،گفت:منطقه عشایری شهرستان چرام بیشترین عشایرنشین را در استان دارد.

 

وی افزود:۹۲۶خانوار در شهرستان چرام عشایرنشین هستند که قریب به ۹هزار نفر میشود و میطلبد این مورد از نیازهای شهرستان چرام محقق شود.

 

بخشدار مرکزی چرام به نبود امکانات در برخی از روستاها اشاره کرد و گفت:برخی از روستاها فاقد آب آشامیدنی و گاز هستند که انتظار داریم با فراهم کردن امکانات برای دهیاران و مدیران آبفای روستایی و شرکت گاز،چنین مشکلاتی حل و فصل شود.

 

مدیرکل امور عشایر در این جلسه نیز به نبود اداره امو عشایر در چرام اشاره کرد و گفت:تا چند وقت پیش و باتوجه جمعیت شهرستان چرام، نیاز به این اداره در این شهرستان نبود.

 

مجید علی پور، افزود:اما با پیگیری های نماینده و مسئولان پیگیر احداث نمایندگی امور عشایر در شهرستان چرام هستیم.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس