26. فروردين 1397 - 9:22

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،حجه الاسلام سیدفرج الله پژمان خطیب جمعه سرفاریاب بادعوت همه نمازگزاران به تقوای الهی جایگاه حضرت ابراهیم (ع) در بین انبیاء گفت: ابراهیم (ع) دربین انبیاء منزلت خاصی رادارا می باشد و از او همانند پیامبر اسلام به عنوان نمونه و اسوه برای بشریت یادشده است.

 

 

امام جمعه سرفاریاب با تبریک عید مبعث  گفت : مبعث حضرت رسول (ص) عید بزرگی برای مسلمانان است زیرا در این روز بزرگ خداوند رسالت عظیم خویش را به بهترین بنده اش حضرت محمد(ص) سپرد.

 

 

سید فرج الله پژمان عنوان کرد: بعثت پیامبر اسلام (ص) واقعه ای بزرگ در سرنوشت هدایت بشری بوده و عظمت این امر سبب شد که خداوند متعال به عنوان مقدمه این امر بزرگ، تربیت و پرورش آن حضرت را به عهده داشته و ایشان را برای آینده دشواری که در پیش رو داشتند، آماده سازد .

 

 

خطیب  جمعه سرفاریاب به مشکلات گردش گری دربخش سرفاریاب اشاره  و بیان کرد: اگر شهرستان های دیگردرتابستان  گردشگر پذیر است منطقه سرفاریاب  این ایام زیباترین طبیعت را  دارد.

 

 

وی ضمن تقدیرازکسانی که درسیزده فرودین درتنگ پیرزال همکاری می کردند گفت : گواه طبیعت زیبای بخش سرفاریاب علی رغم یک طرفه بودن جاده ترافیک هشت ساعته بوده که مسئولین درقسمت گردش گری اصلابه این منطقه توجهی نداشتند.

 

 

وی گفت : میراث فرهنگی وگردشگری بیایند پاسخ گوی مردم باشند که  برای پذیرایی از میهمانان نوروزی و گردشگران چه کاری انجام دادند؟ برای منطقه جماالدین که به ازای هردرخت بیش ازیک چادر برپابود چه اقدامی انجام دادند برای منطقه بکرنزل جوخانه چه کرده اید.

 

 

پژمان تاسف خورد: چطور می خواهید این بخش بااین طبیعت زیبا گردشگر بپذیردکه ازداشتن امکانات ابتدایی محروم هست این جای تاسف دارد چه کسی باید پاسخگو باشد؟

 

 

سیدفرج الله پژمان دربخش دیگری ازسخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار چرام گفت: حضور معاونت عمرانی استانداردو مدیران کل در بخش مایه امیدورای هست که این از تلاش های جناب اقای فرماندار هست که درجلسه ای هم که داشتند مصوباتی داشتند اما امیدواریم هرچند در بازدید از بخش به گردشگری سرفاریاب  بازدید داشتید اما خواهان پیگیری و رفع مشکلات گردشگری هستیم.

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس