28. فروردين 1397 - 21:07
سردار بوعلی با اشاره به نیروهای توانمند این شهرستان و با بیان اینکه مورد استفاده قرار می گیرند بیان کرد: تلاش می‌کنیم که نیروهای خوبی جذب ناحیه های مقاومت بسیج شوند و همچنین از نیروهای توانمند شهرستان در حوزه های دیگر استفاده خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویر احمد در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید و قدیم ناحیه بسیج مقاومت شهرستان چرام با اشاره به مردم و جوانان این شهرستان، کرد: حرکت های خوبی از مردم و جوانان شهرستان چرام در حوزه‌های مختلف انجام شد که باید از تکریم شود.

 

 

وی با اشاره به فعالیت‌های جوانان شهرستان چرام،گفت:کار اثرگذار جوانان این دیار، فعالیت خاصی در اربعین حسینی بود که یک کار فرهنگی و مناسب و شایسته محسوب می شود.

 

سردار بوعلی، افزود: یکی از موکب های دیدنی استان کهگیلویه و بویر احمد در اربعین حسینی،موکب شهدای چرام بود که امیدواریم این حرکت ها ادامه دار باشد.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویر احمد به حضور فعال فرمانده سابق چرام، اشاره کرد و گفت: فرمانده ناحیه بسیج شهرستان چرام با حضور خود در فعالیتها،کنترل و هدایت خوبی در حوزه‌های مختلف داشته است.

 

 وی، افزود:خدا را شاکریم که پس از سالها وضعیت مکان ناحیه بسیج چرام تغییر کرده است که امیدواریم مشکلات این شهرستان در ادامه نیز حل و فصل شود.

 

 

سردار بوعلی فرمانده جدید بسیج شهرستان چرام اشاره و عنوان کرد:با مشورت و همکاری با بسیجیان چرامی، فرمانده جدید بسیج چرام می‌تواند فعالیت خوبی را انجام دهد.

 

وی در پایان با اشاره به نیروهای توانمند این شهرستان و با بیان اینکه مورد استفاده قرار می گیرند بیان کرد: تلاش می‌کنیم که نیروهای خوبی جذب ناحیه های مقاومت بسیج شوند و همچنین از نیروهای توانمند شهرستان در حوزه های دیگر استفاده خواهیم کرد.

 

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا