14. خرداد 1397 - 12:44
هنرمند چرامی گفت:بعنوان یک هنرمند و برای احترام به سایرهنرمندان، فعالیت هنری خود را کمرنگ کرده و امیدوارم جای خالی ها در این حوزه پرشود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،سيد عليرضا كشاورز هنرمند چرامي در گفت وگوي اختصاصي با اين پايگاه اطلاع رساني،بيان كرد:با توجه به اینکه عرصه هنر و فعالان هنری ارزش بالایی برای این رشته قائل هستند، اما مشاهده می شود که در موارد زیادی ارزش این عرصه به طور احسن و کامل رعایت نمی شود.

 

وی افزود:انتظار میرود که فعالان عرصه هنر بامسئولان هرشهرستان تعامل بالایی باهمدیگر داشته باشند تاعلاوه براینکه هرشهرستان تبلیغ وترویج داده شود، فعالان این عرصه محترم شمارده شده وجایگاه ویژه هنری قدر داشته شود. 

 

این هنرمند چرامی در ادامه گفت:بعنوان یک هنرمند و برای احترام به سایرهنرمندان، فعالیت هنری خود را کمرنگ کرده و امیدوارم جای خالی ها در این حوزه پرشود. 

 

وی با اشاره به مشکلات حوزه هنری عنوان کرد:مشکلات حوزه هنری بسیار زیاداست بطوری که قابل بیان نیست. 

 

کشاورز افزود:عدم وجود امکانات ونبود تجهیزات برای هنرمندان دغدغه بزرگی درعرصه است که امیدواریم توجه بیشتری دربخش هنر شود چراکه شهرستان ماهنرمندان زیادی دارد که میتوانند زبانزد عام و خاص باشد. 

گفتنی است که کشاورز سابقه بازیگری وفعالیت درفیلمهای عروس جمعه، هومان وگاوگا، نويسندگي کتابهای شوق آسمانی و اجازه باباوفیلمنامه نویسی و نمایش را درکارنامه هنری خود دارد.

 

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس