18. مرداد 1397 - 11:44
هادی فتاحی اصل با بیان اینکه خبرنگاران نقش ارزشمندی را در جامعه ایفا میکنند، اظهار کرد: رضایت زیاد و کاملی از خبرنگاران این شهرستان دارم که جا دارد در سال چندین مرتبه از این قشر زحمت کش تجلیل شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،هادی فتاحی اصل با بیان اینکه خبرنگاران نقش ارزشمندی را در جامعه ایفا میکنند، اظهار کرد: رضایت زیاد و کاملی از خبرنگاران این شهرستان دارم که جا دارد در سال چندین مرتبه از این قشر زحمت کش تجلیل شود.
 

وی عنوان کرد:اهمیت کاررسانه هم درجامعه مدرن وصنعتی درجهت تبادل اطلاعات مهم است و این مورد در صورتی است که در قران قسم به قلم نیز یاد شده است.
 

فتاحی اصل اضافه کرد:سعی شود خبری که نشرداده می شود،اسیبی به جامعه وشهرستان وارد نکند.
 

رئیس شورای اداری شهرستان چرام بااشاره به سخن امام خمینی (ره ) مبنی بر این که دوست دارم قلم بشرجای مسلسل رابگیرد،گفت:خبرنگاران ازمنافع شخصی می گذرند و به دنبال منافع عمومی هستند و همزمان باتحولات که درجامعه انجام می گیرد،اخبار انتشا داده شوند.

 

فرماندارچرام بااشاره به خصوصیات خبرنگاران اظهارکرد:خبرنگاران باید درکوتاه ترین زمان و با دقت، خبرتهیه وسعی شود از جامعه عقب نمانند.
 

وی گفت:مدیران اصول فرهنگ را رعایت وخبرنگاران را احترام کنند و از انها حمایت کنند.

 

فتاحی اصل عنوان کرد:سرمایه اجتماعی برای هرکسی مهم است؛ پول، مقام و پست تمام می شود اما سرمایه اجتماعی تمام شدنی نیست ودرحال پیشرفت هست.
 

 

فتاحی اصل عنوان کرد:با افتتاح ساختمان فنی وحرفه ای که ازشنبه پیمانکار شروع به کار خواهد کرد،ساختمانی دراختیارخبرنگاران قرارخواهم داد.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس