29. مرداد 1397 - 8:53
جوان اصلاحطلب چرامی بیان کرد:خروجی جلسات جوانان در چند سال گذشته مدیریت در شهرستان چرام در بحث ازدواج،اشتغال و پیشگیری از آسیب های اجتماعی چه بوده است؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،کریم سبزی پور جوان اصلاحطلب چرامی  در جلسه ساماندهی جوانان شهرستان چرام  به بحث جوانان پرداخت و گفت:جوانان بعنوان بخش عظیم و غنی جامعه و حامیان جدی دولت ،همواره مطالباتی داشته اند که همواره پنهان مانده استلذا از همه مسئولان جدیت در پیگیری این مطالبات بحق را خواستاریم.

 

سبزی پور در ادامه افزود:جامعه جوان نیازمند فضای آزاد و امن برای نقد است و جوان باید بتواند با احساس امنیت کامل هر مطلبی که می خواهد به گوش مسئولین برساند و امکان نقد برای او فراهم باشد.

 

جوان اصلاحطلب چرامی گفت:به تعبیر امام(ره) جوانان ودیعه الهی هستند و ما باید فرصتی بوجود بیاوریم که مردم و جوانان بتوانند از فضای نقد استفاده کنند.

 

وی به عملکرد بعضی از مدیران اشاره کرد و گفت:متاسفانه خیلی از مدیران که باید پیشگام در حوزه های فرهنگی و جوانان باشند و به آنها کمک کنند و زیرساخت ها را آماده کنند، ضمن اینکه کاری انجام نداده اند اگر ازآنها مطالبه و یا حتی نقدی در خصوص عمکردشان داشته باشیم با واکنش منفی با جوانان برخورد می شود.

 

سبزی پور بیان کرد:خروجی جلسات جوانان در چند سال گذشته مدیریت در شهرستان چرام در بحث ازدواج،اشتغال و پیشگیری از آسیب های اجتماعی چه بوده است؟

 

جوان چرامی افزود:به عنوان یک جوان حامی دولت و رسانه ای تاسف می خورم از این وضعیت مدیران مربوط به این جلسات که هیچ تغییری در زندگی روزمره جوانان مشاهده نمی شود.

 

سبزی پور ادامه داد:مشخصا اعلام کنید چند جلسه در خصوص وام ازدواج با بانک های عامل برگزار کردید و چندفقره وام ازدواج و اشتغال پرداخت شد؟چقدر برای تسهیل ازدواج و کمک هزینه ها از ظرفیت خیرین درچند سال گذشته استفاده کردید؟

 

 

انتهای پیام/

 

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس