9. آبان 1397 - 10:15
رضا خردمند، معاون فرهنگی و مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو باصدای جنوب، اظهار کرد: اختتامیه شعر عاشورایی مشک تشنه با حضور ۶ استان کشورازجمله فارس، بوشهر، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد فردا ساعت ۱۰ صبح در سال آموزش و پرورش چرام برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام، رضا خردمند، معاون فرهنگی و مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو باصدای جنوب، اظهار کرد: اختتامیه شعر عاشورایی مشک تشنه با حضور ۶ استان کشورازجمله فارس، بوشهر، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد فردا ساعت ۱۰ صبح در سال آموزش و پرورش چرام برگزار می‌شود.

 

 

وی جشنواره استانی تئاتر ۲۷ تا ۳۰ آبان‌ ماه، جشنواره کشوری متیل با حضور برگزیدگان سراسری بعد از ماه صفر، طرح سالانه انتخاب کتاب و نمایشگاه کتاب را از برنامه‌های اجرایی تا پایان سال‌جاری برشمرد.

 

معاون فرهنگی و مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد جشنواره جام باشگاه‌های کتابخوانی، جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب و جشنواره پایتخت کتاب ایران را از دیگر این برنامه‌ها اعلام کرد.

گزارش:محسن زارعی

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس