25. آبان 1397 - 13:08
متنی با عنوان"پاسخ قاطع به دعوت مناظره رسانه ای و خبری پایگاه خبری ندای امت / درصورتی که سرقت اطلاعات دیگران نکنید واز خود مایه بگذارید"در پاسخ به جوابیه این پایگاه خبری و تحلیلی مبنی بر بالا بردن اطلاعات رسانه های شهرستان چرام و دعوت به مناظره رسانه ای داده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام؛متنی با عنوان"پاسخ قاطع به دعوت مناظره رسانه ای و خبری پایگاه خبری ندای امت / درصورتی که سرقت اطلاعات دیگران نکنید واز خود مایه بگذارید"در پاسخ به جوابیه این پایگاه خبری و تحلیلی مبنی بر بالا بردن اطلاعات رسانه های شهرستان چرام و دعوت به مناظره رسانه ای داده شد.

 

با مطالعه سطحی جوابیه سایت ندای امت به قلم بسیار ضعیف نگارنده پی می بریم که متاسفانه مطلب ایشان،به ویرایش ادبی و خبری نیاز دارد.

در ادامه این جوابیه باید عنوان کنیم اطلاعات رسانه ای و خبری خود را بالا ببرید چراکه شما هنوز فرق میان گزارش خبری با میدانی را نمی دانید.

 

در این جوابیه به سرقت اطلاعات اشاره شده است که باز میگوییم اطلاعات خبری و رسانه ای خود را بالا ببرید چرا که اگر اندکی از حوزه خبری آگاهی داشتید هرگز چنین مطلبی را عنوان نمی کردید.

 

در گزارش های خبری، برای اهمیت گزارش و مطلب از نظر کارشناسان استفاده میشود و این مورد همچون درج گزارشی در مورد مسائل فنی و تخصصی سانتریفوژ است که بعلت عدم اطلاعات کافی خبرنگار، از مطالب کارشناسان و‌متخصصان استفاده میشود;این مورد را نیز به پای سواد کم شما در رسانه و حوزه خبری می گذاریم.

 

از طرفی بیان کرده اید که تصاویر سایت دیگر را کپی کرده ایم که اگر مطلب مذکور را نادیده بگیریم,برای تنویر اذهان عموم و مخاطبان این تصاویر توسط خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی و همکاری خبرنگار سایت صبح خرد تهیه شده و با مشاهده خبر اصلی و تاریخ درج خبر و برش تصاویر توسط سایت های محلی,چنین مطلبی مشهود است(اثبات این مطلب را اینجا و اینجا  بخوانید)

 

در پاسخ متن شما باید گفت پایگاه اطلاع رسانی چرام مفتخر است که در سال های1393و1394عنوان بهترین رسانه استان در حوزه محرومیت زدایی و حل مشکلات معیشتی و مردمی را کسب کرده و خبرنگار این پایگاه رسانه ای به جمع نخبگان استان پیوسته است.(لوح,تندیس و مدرک این مورد نیز موجود است)

 

از طرفی درجوابیه شما به مطالب بی ارتباطی همچون اعتبار مصلای چرام اشاره شده است که باتوجه به تحلیل این پایگاه خبری,هدفتان از این مطلب تخریب فرماندار سابق بوده است.نیک بفرمایید حال علت فرار رو به جلوی شما از مناظره ی رسانه ای چیست؟آیا غیر از این است که رسانه شما نقش کمرنگی در توسعه شهرستان چرام در یکسال اخیر داشته است؟شما بفرمایید هدفتان از تخریب مسئولان غیر همسوی با شما چیست؟

 

متاسفانه باتوجه به قلم ضعیف برخی رسانه ها در شهرستان چرام و عدم اطلاعات کافی خبرنگار از حوزه رسانه,چرام دچار بحرانی جدی در حوزه رسانه شده است که از اداره ارشاد اسلامی انتظار میرود با برگزاری کلاس های ابتدایی حوزه خبری قسمتی از این بحران را برطرف کند.

 

این درحالی ست که خبرنگار سایت ندای امت در مصاحبه ای اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی چرام به صراحت و شفاف عنوان می کند که بجز سایت خبری تحلیلی چرام,مابقی رسانه های شهرستان از برخی افراد و مسئولان خاص ترس داشته و مطالب جدی و انتقادی و به حق را عنوان نمی کنند.دلیل این پارادوکس عظیم چیست؟(مدرک چنین مطلبی هم موجود است.)

 

در پایان از همه ی مخاطبان چرامی و سایر نقاط استان که از ابتدای ایجاد سایت خبری و تحلیلی چرام با ما همراه بودند و مشکلات خود را با ما درمیان گذاشتند,کمال تقدیر و تشکر را داریم و امید است این رسانه همانند سنوات گذشته بتواند گره ای را از مسائل و مصائب شهرستان همیشه سرسبز چرام برداشته و در جهت توسعه این دیار گامی هر چند حداقلی را بردارد.

 

انتهای پیام/ا.د

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس