29. آبان 1397 - 8:11
کاربران فضای مجازی با انتشار گسترده هشتگ #بام_یاسوج در توئیتر دغدغه خود را این بار به فضای مجازی کشاندند و خواستار پیگیری و رفع مشکلات اساسی پارک جنگلی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام;به نقل از صبح زاگرسمدتی است مشکلات پارک جنگلی یاسوج به دغدغه مردم و رسانه های استان تبدیل شده است و از مسئولان خواستار پیگیری و حل این مشکلات شده اند.

 

از جمله مشکلاتی که پارک جنگلی یاسوج با آن دست به گریبان است بحث امنیت، امکانات رفاهی و همچنین زیرساختی است.

 

از همین رو کاربران فضای مجازی با انتشار گسترده هشتگ #بام_یاسوج در توئیتر دغدغه خود را این بار به فضای مجازی کشاندند و خواستار پیگیری و رفع مشکلات اساسی پارک جنگلی شدند.

 

این ماجرا عصر امروز اوج گرفت و موجی از این دو هشتگ فضای توییتر را به خود اختصاص داد و کاربران خواستار پیگیری این موضوعات از طرف مسوولان شدند.

 

حال نوبت مسوولان کهگیلویه و بویراحمد است که دست به کار شوند و هر یک به نوبه خود باید مشکلات مربوطه را حل کنند.

---

گفتنی است موضوعاتی یا توییت های که در زمینهٔ یا مبحث خاصی ارسال می شوند و دارای بیشترین مشارکت کننده در واحد زمانی روز می باشد با توجه به منطقه ای که انتخاب می شود در کنار پروفایل توییتر نمایش داده می شود.

 

ترندها یکی از پرکاربردترین ابزارهای توییتر به حساب می آید به خصوص در زمینهٔ اطلاع رسانی یا خبررسانی از طریق توییتر و معمولاً ترندهای مهم و روز و سرتیتر خبرها در جستجوهای گوگل به طور اختصاصی نمایش داده می شوند.

 

 

در ادامه تعدادی از توئیت های کاربران آمده است:

---
---

 

 

 

---
---
---
---
 
انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس