4. آذر 1397 - 9:17
بخشدار سرفاریاب گفت:گازرسانی به ده روستای کمیان ، ده خلیفه ، دلیاسیرعلیا ، دلیاسیر سفلی ، امامزاده اسماعیل ، میرعلیمحمد ( جمال الدین) ، جهان آباد ، دهنو امامزاده محمود ، دلی جی و امامزاده محمود که در هفته دولت سال جاری کلنگ زنی شده بودند، تا دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام؛بخشدار سرفاریاب در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی،از گازرسانی به ده روستای این بخش خبر داد و گفت :کار گازرسانی به ده روستای کمیان ، ده خلیفه ، دلیاسیرعلیا ، دلیاسیر سفلی ، امامزاده اسماعیل ، میرعلیمحمد ( جمال الدین) ، جهان آباد ، دهنو امامزاده محمود ، دلی جی و امامزاده محمود که در هفته دولت سال جاری کلنگ زنی شده بودند در حال انجام هست و تا دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

آتش سودا گفت : طول شبکه این روستاها قریب ۱۸ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ششصد میلیون تومان از محل اعتبارات شرکت گاز استان در حال انجام هست.

رییس شورای اداری بخش سرفاریاب افزود : هم اکنون شبکه اصلی از روستاهای کمیان ، ده خلیفه ، دلیاسیر علیا و سفلی ، جمال الدین ، امامزاده اسماعیل و جهان آباد عبور کرده و عملیات گازرسانی در نزدیکی روستای امامزاده محمود در حال فعالیت است.

 

این مسئول عنوان کرد:شبکه داخلی روستاهای کمیان و جمال الدین نیز اجرا شده و مابقی روستاها تا چند روز آینده اجرا خواهد شد .

نماینده عالی دولت در بخش سرفاریاب گفت : این روستاها مجموعا قریب ۲۰۰ خانوار و قریب ۱۰۰۰ نفر جمعیت دارند.

غلام حسن آتش سودا با تشکر از مدیرعامل محترم شرکت گاز استان ، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، روسای گاز شهرستانهای کهگیلویه و چرام و همه عوامل موثر در این پروژه تقدیر و تشکر کرد و گفت با اتمام این پروژه بزرگ و حیاتی کمک‌شایانی به حفظ طبیعت و نیز جلوگیری از مهاحرت روستاییان به شهرها خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/محسن زارعی

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس