21. آذر 1397 - 16:16
بخشدار چرام در واکنش به دعوت نامه های تاجگردون,هدایتخواه و بزرگواری;
جوانان استان نیازمند آرامش هستند;به فکر محرومیت استان باشید نه درگیری های سیاسی!
بخشدار مرکزی چرام گفت:اصولگرا و اصلاح طلب با هم مشاجره کردن هیچ منافعی نداشته و حال جریانهای سیاسی درون جریانی با هم درگیر شدن مشکلات را مضاعف میکند;به فکر استان و مردم محروم باشید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام,سید الیاس افسردیر بخشدار مرکزی چرام در شورای اداری این شهرستان خطاب به نامه های سیاسیون برعلیه همدیگر و دعوت به مناظره توسط فعالان سیاسی عنوان کرد:کسانی که باید نوازشمان کنند سیلی به صورتمان میزنند و امروزه متاسفانه از جانب کسانیکه امید داشتیم, با محوریت آنها آسایش و آرامش وتوسعه وپیشرفت دراستانمان شکل بگیرد شاهد التهاب وناارامی نصیب استان شده اند.

 

 

وی افزود:فضای خبری و رسانه ای استان پر شد از مطالبی توهین آمیز نسبت به یکدیگر از جانب نخبگان استان؛هدایت خواه به تاج گردون،بزرگواری به هدایت خواه،تاجگردون به آن یکی،نمایندگان به افراد دیگر ونخبگان و قلم به دستان در حمایت از آنها به این یکی و آن یکی.

 

بخشدار مرکزی در ادامه گفت:وقتی این مطالب واین موضع گیرها را مطالعه میکنیم,عرق شرم بر چهرههایمان جاری میشود؛برادران عزیز امید مردم به شماست.

 

وی افزود:این استان محروم ومردم ستمدیده آن و جوانان بیکار وپژمرده آن نیاز به آرامش دارند و درسایه وحدت میشود به توسعه استان فکر کرد و از طرفی با بداخلاقی هیچ  مشکلی حل نمیشود.

 

افسردیر گفت:اصولگرا و اصلاح طلب با هم مشاجره کردن هیچ منافعی نداشته و حال جریانهای سیاسی درون جریانی با هم درگیر شدن مشکلات را مضاعف میکند;به فکر استان و مردم محروم باشید.

 

وی افزود:دوران رقابت تمام شده یا هنوز نیامده است،از دیگر استانها یاد بگیرد که با وحدت به دنبال منافع ملی  استانی هستند.امیدوارم با وحدت و برادری درجهت حل مشکلات این استان محروم قدم برداریم.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس