24. آذر 1397 - 12:33
شهرستان چرام یکی از شهرستان های چهار فصل در حوزه های مختلف هست که هنوز رسانه ها و حوزه های اطلاع رسانی جای خود را به درستی پیدا نکردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام,امروزه حوزه اطلاع رسانی در بخش های مختلف باعث دسترسی سریعتر افراد و مخاطبان به اخبار و رویدادهای جدید می شود.

 

 رسانه ها نیز می‌توانند برای تبلیغ و اطلاع رسانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم برداشته و خدماتی که در جامعه صورت می گیرد را اطلاع رسانی کند.

 

در برخی استان‌ها و برخی شهرستان‌های کشور بعضی اتفاقات روی می‌دهد که جای تعجب و شاید هم جای تاسف داشته باشد.

 

شهرستان چرام یکی از شهرستان های چهار فصل در حوزه های مختلف هست که شامل موارد مذکور بوده که هنوز رسانه ها و حوزه های اطلاع رسانی جای خود را به درستی پیدا نکردند.

 

 از جمله نقاط ضعف این حوزه,حضور مدیران کل استان کهگیلویه و بویراحمد در این شهرستان است که طی مدت اخیر به شهرستان چهارفصل چرام سفر می کنند اما متاسفانه رسانه ها و خبرنگاران حضور ندارند.

 

 شاید بتوان گفت که این برخورد و رفتار یک نوع جلوگیری از انتشار خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران است یاهم از طرفی بتوان گفت که عدم حضور رسانه ها در جهت، نشر و انتشار نقاط ضعف برخی مسئولان در حوزه‌های مربوطه باشد.

 

 به هر حال از حاشیه ها می گذریم و جهت تنویر افکار عمومی مخاطبان و رسالت خبری می گوییم که در حضور و سفر مدیران کل, اصحاب محترم رسانه دعوت نشدند به جز موارد محدودی که خبرنگاران خودشان اطلاع پیدا کردند.

 

 حال از مسئولان ارشد شهرستان چرام خواهانیم که چنین وضعیتی را سامان داده تا هم خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انتشار و هم نقاط ضعف افراد مسئول گوشزد شده و منتشر شوند.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس