29. آذر 1397 - 20:27
فرماندار باشت با اشاره به اینکه تعطیلی این آغاز بکار طرح اصلاح جاده باشت - چرام پس ازدوسال وقفهطرح به علت کمبود اعتبار بود، گفت:مرحله جدید این طرح به طول ۷ کیلومتر با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال اجرا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام ،فرماندار باشت با اشاره به اینکه تعطیلی این طرح به علت کمبود اعتبار بود، گفت:مرحله جدید این طرح به طول ۷ کیلومتر با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال اجرا می شود.

 

 

سید مسعود حسینی افزود: پیمانکار مربوطه کار تجهیز کارگاه را انجام داده است و تا دوهفته دیگر عملیات اجرایی این جاده شروع خواهد شد.  

 

 

وی گفت: اداره راه و شهرسازی شهرستان باشت تاکنون برای اجرای این طرح ۱۱۰ میلیارد ریال هزینه کرده است و خاکبرداری و ساخت پل‌ها در ۷ کیلومتر را انجام داده و بقیه مراحل زیر سازی وآسفالت باید توسط راهداری انجام شود.

 

 

فرماندار باشت از مردم عذرخواهی کرد و گفت:تلاش می‌شود که این جاده هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.

 

 

گفتنی است که این محور که در حدود سه سال قبل پروژه تعمیر و بازسازی آن شروع شده است هنوز که هنوز هست گرفتار مشکلات همیشگی خود است.اما متاسفانه قریب به دوسال است که این طرح نیمه کاره تمام شده است و مشکلات عدیده ای برای مسافرین، روستائیان و فرهنگیانی که هر هفته مسیر ارتباطی باشت چرام را طی می کنند به وجود آورده است .

 

لازم ذکر است این محور،موضوع و اولویت اصلی رسانه ها ها بویژه این پایگاه اطلاع رسانی بوده است که امیدواریم سخنان فرماندار باشت نیز محقق شود.((جرئیات را اینجا بخوانید))

 

انتهای پیام/ن.طسوجی

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس