7. دى 1397 - 10:23
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی چرام گفت:حماسه ۹ دی نماد عزّت،استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام ،سید محمد حسینی طلب سرپرست اداره تبلیغات اسلامی چرام در جمع خبرنگاران گفت: ۹ دی برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است و همه دشمنان داخلی و خارجی بدانند که ملت ایران همواره پشتیبان و رهرو ولایت فقیه بوده‌اند و همچنان بر این ایده استوار خواهند ماند.

 

وی در ادامه افزود: فتنه گران در سال ۸۸ اصل نظام، ولایت فقیه و وحدت و انسجام ملی کشور را هدف قرار دادند وملت فهیم و بزرگ ایران اسلامی در ۹ دی ماه با حماسه‌ای فراموش نشدنی آتش فتنه‌ها را برای همیشه خاموش کردند.

 

حسینی طلب خاطر نشان کرد: حماسه ۹ دی نماد عزّت،استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

 

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی چرام  حضور در این حماسه را یک وظیفه دانست و تصریح کرد:هیئت های مذهبی،روحانیون ومداحان چرام روز یکشنبه به صورت گسترده و پرشور در این مراسم حماسی شرکت ‌کنند.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس