7. دى 1397 - 15:04
خطیب جمعه چرام عنوان کرد:هرکسی بخواهد در مقابل نظام بایستد جایش حصر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام ،سید نورالله افشار امام جمعه چرام در نمازجمعه این هفته شهر چرام گفت:دین و اسلام مرز جغرافیایی ندارد و هرکسی شعار "نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران"میدهد,قرآن را نشناخته است.

وی افزود:تحولات اجتماعی و سیاسی قبل از انتخابات88حاکی از ان بود که دشمنان نظام بدنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی با ترفند تقلب در انتخابات بودند.
 

حجت الاسلام در ادامه افشار اظهار کرد:سرویس های جاسوسی امریکا و انگلیس شخصیت هایی را وارد تیم انتخاباتی کردند,که تصمیم گیر و تئوزیسین کاندیدای دوم میشدند.
 

 

وی افزود:مردم نظام را دوست دارند و در 9دی مردم متوجه شدند این اتفاق قرار بود به زاویه کشانده شود که مردم شریف ایران پاسخ خوبی دادند.

 

امام جمعه چرام گفت:در واقع تاکتیک هایی در سال 88پیاده کردند که "تقلب"یکی از انها بود و دوم، شایعه سازی و سوم، ترورهای شخصیت و سایر موارد از جمله این تاکتیک بود.
 

وی افزود:این موارد برای براندازی نظام بود و برخی کشورها نیز در این نقشه,نقش اساسی داشتند.

 

حجت الاسلام افشار در ادامه گفت:بنابراین مردم در 9دی پیمانی محکم با امام و رهبری بستند و نقشه های دشمنان را بهم زدند.

 

این مسئول عنوان کرد:هرکسی بخواهد در مقابل نظام بایستد جایش حصر است.

 

وی اظهار کرد:گرانی ها به شدت مردم را اذیت می کند و برخی از مردم در تامین معیشت خود مشکل دارند و این منابع غنی و فقر در استان مطلوب نیست.
 

امام جمعه افشار افزود:آن چیزی که میبینیم در واقع سوءمدیریت هست نه تحریم های اقتصادی.
 

وی افزود:آمریکا را رها کردیم و اروپا را در دست گرفتیم که نتیجه آن فقر کشور بود و بجای تکیه بر داخل ,نباید بدنبال اروپا باشیم.اقای وزیر و استاندار آیا حاضر هستید با حقوق کارگر کار کنید؟
 

این مسئول در ادامه گفت:مردم دوستدار انقلاب و نظام هستند و امیدواریم مسئولان فکری به حال معیشت مردم و طبقه پایین باشند.

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس