17. دى 1397 - 17:56
بخشدارسرفاریاب گفت:به دلیل بارش سنگین برف در مسیر سرفاریاب، باغچه سادات به سمت یاسوج، رانندگان از تردد و سفرهای غیر ضروری در این محور خودداری کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام ،اسلام مرادپوربخشدارسرفاریاب  در گفتگو با خبرنگاران  اظهارکرد: به دلیل بارش سنگین برف در مسیر سرفاریاب، باغچه سادات به سمت یاسوج، رانندگان از تردد و سفرهای غیر ضروری در این محور خودداری کنند.

 

وی افزود: این بارش در ارتفاعات جوخانه  ،مله دلگکی ،دیلگون وسادات وجاده ارتباطی چرام _سرفاریاب_یاسوج به صورت برف است، اما علی‌رغم این بارش تردد خودروها به سختی  در محورهای مذکور در جریان است.

 

مرادپوربااشاره به تلاش راهداران ادامه داد: رانندگان وسایل نقلیه ای که قصد تردد از محورهای کوهستانی را دارند با سرعت مطمئنه حرکت کنند و تجهیزات زمستانی و ایمنی همراه داشته باشند.

 

وی همچنین از رانندگان خواست از تردد غیر ضروری در این محور خودداری کنند و افزود: رانندگان هنگام بارندگی دقت بیشتری داشته و از سالم بودن برف پاک کن های جلو و عقب خودرو مطمئن باشند.

 

وی با بیان این که هنگام بارندگی، حداکثر سرعت های مجاز تعیین شده برای معابر مختلف کاهش می‌یابد، گفت: رانندگان عزیز اگر هنگام بارش باران مجبور به گرفتن ترمز شدید شدند، چند بار به طور پیایی پا را روی ترمز فشار دهند، تا از لغزش خودرو جلوگیری شود.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس