21. دى 1397 - 14:31
حجت الاسلام افشار در ادامه تصریح کرد: آقایان اداره صنعت ومعدن عزت مردم را لکه دار کردید با چه وضعیتی در صف برای یک کیلو گوشت به مردم توهین کردید. من به نمایندگی از مردم شهرستان از استاندار محترم نماینده ی محترم و مدیرکل محترم صنعت ومعدن تقاضامندم به این مساله ی آشفتگی بازار وبی تدبیری مسولین صنعت و معدن شهرستان ورود کنند اگر اقدام نکنند در هفته های آینده مطالبی را خواهم گفت که تکلیف مردم را روشن میکنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام ،حجت الاسلام افشار امام جمعه چرام در جمع مردم شهر چرام در نمازجمعه این هفته چرام گفت: یکی از این ادارات ضعیف صنعت ومعدن کهگیلویه وچرام است، باید بپرسیم چه نظارتی بر بازار دارید؟ اگر توان نظارت ندارید بگذارید کسانی که میتوانند بیایند ومدیریت کنند.

 

وی در ادامه افزود:مردم چه گناهی کردند که باید تورم وگرانی افسار گسیخته را تحمل کنند، چرا اجناس قبل وبعد از گران شدن دلار قیمتشون تفاوتی نکرده است.
 

 

خطیب جمعه چرام اظهار کرد: گوشت قرمز گوسفندی بیش از دوبرابر قیمت شده و بعضی خانواده ها گوشت را از سبد غذایی بخاطر گرانی وعدم نظارت موثر  بر بازار از سبد خانوار حذف کردند.

 

 

وی افزود:می خواهید با ۳۵۰ کیلو گوشت یخ زده گوسفندی شهر چرام و۱۰۰ کیلو گوشت شهر سرفاریاب را مدیریت کنید وبازار را کنترل کنید، یک شهرستانی که حدود ۳۰ هزار نفر جمعیت دارد. با ۴۵۰ کیلو گوشت بازارش قابل کنترل است؟
 

 

حجت الاسلام افشار در ادامه تصریح کرد: آقایان اداره صنعت ومعدن عزت مردم را لکه دار کردید با چه وضعیتی در صف برای یک کیلو گوشت به مردم توهین کردید. من به نمایندگی از مردم شهرستان از  استاندار محترم  نماینده ی محترم و مدیرکل محترم صنعت ومعدن تقاضامندم به این مساله ی آشفتگی بازار وبی تدبیری مسولین صنعت و معدن شهرستان ورود کنند اگر اقدام نکنند در هفته های آینده مطالبی را خواهم گفت که تکلیف مردم را روشن میکنم.

 

وی افزود: مردم منتظر اقدام نماینده، استاندار محترم ومدیرکل ومسولین استانی هستند.

 

 

خطیب جمعه چرام با اشاره به تحولات منطقه عنوان کرد: اهداف سفر منطقه‏اى مقامات آمریکایى به ۸ کشورعربى‏ پمپئو وزیر خارجه آمریکا در این سفر که از سه شنبه آغاز شد، به ‏دنبال این است تا با بازدید از ۸ کشور که قرار است با دستور آمریکا و در سایه حمایت‏هاى رژیم صهیونیستى،عضو ناتوى عربى شوند، زمینه را براى اجراى آن مهیا کند.

 

 

وی افزود: چراکه با خروج احتمالى نظامیان آمریکایى از سوریه، ترامپ به‏دنبال آن است تا بار امنیتى منطقه را به دوش کشورهاى عربى بیندازد و بهترین گزینه در این مورد تشکل ناتوى عربى است.

 

این مسئول در ادامه گفت: البته تحلیل شخصی اینجانب است بنوعی شکست در سوریه را به این نحو میخواهند بپوشانند وقدرت پوشالی آمریکا که شکسته است را کسی متوجه نشود.
 

 

وی افزود: امنیت رژیم صهیونیستى به‏نوعى عاریتى بوده و آمریکا با تضعیف دیگر کشورها سعى دارد تا امنیت این رژیم را تأمین کند. ضامن اصلى امنیت اسرائیل نیز حضور نظامى آمریکا در منطقه است.

حجت الاسلام افشار در ادامه گفت: به ‏همین‏ دلیل پیام خروج نظامیان آمریکایى از سوریه براى اسرائیل به‏معناى نوعى «شوک امنیتى » تلقى مى‏شود و همین مسأله اسرائیل را بسیار نگران کرده است.

 

 در حالى که رژیم صهیونیستى امنیت خود را وابسته به حضور نظامى آمریکا در منطقه مى‏بیند، در مقابل، ایران صاحب نوعى امنیت درون زا است. این امنیت براساس اتکاى به استقلال و قدرت مردم استوار است. سفر همزمان وزیر خارجه و مشاور امنیت ملى آمریکا به کشورهاى عربى در راستاى ایجاد نوعى امنیت‏ سازى براى رژیم صهیونیستى است.

 

این مسئول افزود:پمپئو وزیر خارجه آمریکا گفته است که موضع همچنان همان است، توقف رفتار انقلابی ایران است و پاسخ_مردم این بود که جناب پمپئو موضع ملت ایران همچنان همان "مرگ بر آمریکا" است...و مردم مثل این چهل سال در جشن انقلاب جواب شما را خواهند داد.

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس