3. بهمن 1397 - 13:30
ادارات چرام میتواند با افتتاح فنی و حرفه ای، مجموعه ای از ادارات را در خود جای دهد تا برای حل مشکلات ارباب رجوع ها مشکلی ایجاد نشود و مکاتبات میان چند اداره به سهولت انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام  ،بسیاری از ادارات چرام در مکانی استیجاری مستقر هستند که این مورد مشکلاتی را نیز برای برخی از ادارات ایجاد کرده است.

 

حال ادارات چرام میتوانند با افتتاح  فنی و حرفه ای، مجموعه ای از ادارات را در خود جای دهد  تا برای حل مشکلات ارباب رجوع ها مشکلی ایجاد نشود و مکاتبات میان چند اداره به سهولت انجام شود.

 

فرماندار شهرستان چرام گفت:به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم و استقرار برخی از ادارات شهرستان چرام مجتمع اداری این شهرستان تا دو ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

 

هادی فتاحی اصل با اشاره به اینکه مجتمع ادارات شهرستان چرام با بیش از هزار و ۳۲۷ متر مربع زیربنا و با توجه به کمبود فضا برای سهولت دسترسی مردم،خدمت دهی بهتر و استقرار برخی از ادارات این شهرستان تا دو ماه آینده تکمیل و به بهره برداری می‌رسد افزود:برای ساخت این مجتمع مبلغ ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارائی‌های سرمایه‌ای استان و ۳ درصد نفت و گاز هزینه شده است.

 

این اقدام فرماندار قابل تحسین بوده که قطعا مردم شریف چرام نیز این عمل را قابل تحسین می دانند و برای سهولت در کار ارباب رجوع ها بسیار موثر خواهد بود.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز میتواند برای سهولت در خدمت رسانی اعتبارات را به مناطق محروم تر بیشتر نخصیص دهد تا روند و فاصله محرومیت کوتاه و از محرومیت کاسته شود.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس