6. بهمن 1397 - 10:20
جامعه جوانان انقلابی وعدالت طلب شهرستان بهمئی طی بیانیه ای اعلام موجودیت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام  ،جامعه جوانان انقلابی وعدالت طلب شهرستان بهمئی طی بیانیه ای اعلام موجودیت کرده و طی پیامی مطالبی را به شهروندان منتقل کردند.

 

متن بیانیه:

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب شکوهمند اسلامی، پس از چهار دهه ی درخشان و معجزه گونه که پشت سر گذاشت و علیرغم فشار جنگ جهانی نابرابر و ناعادلانه، با جنبه های غالب نظامی، فرهنگی و اقتصادی، امروز، استوار و محکم، به نقش آفرینی ممتاز در صحنه بین الملل و قدرتی با نفوذ و تعیین کننده در منطقه مبدل شده و یک تنه، خط مقدم جبهه مقاومت را در برابر استکبار جهانی و دولت های وابسته حفظ نموده است.
چنین انقلابی که دوستداران فراوانی در سطح دنیا دارد ، نیازمند تبیین پیام آن توسط نیرو های انقلابی ومومن است. تا دشمنان موفق به  تحریف محتوایی آن نشوند.
قطعا در آستانه دهه ی پنجم انقلاب کلمات امام ورهبری باید بدون تحلیل های اشتباه به تشنگان معارف و علاقمندان به نظام اسلامی صورت پذیرد.
 یکی از آن کلمات رایج در سخنان امام ره ورهبری توجه به عدالت وبسط این مفهوم زیبا در جامعه اسلامی است. ما جمعی از جوانان انقلابی و عدالت طلب شهر دهدشت با تکیه بر این پیام آمادگی خویش را برای جانفشانی اهداف بلند انقلاب اسلامی اعلام می داریم .

دبیر جامعه ی جوانان انقلابی وعدالت طلب شهرستان بهمئی

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس