15. بهمن 1397 - 8:14
خطیب جمعه سرفاریاب دهه فجر را آیینه درخشش خورشید اسلام دانست و گفت: این دهه فرصتی برای تبیین خدمات ارزنده نظام و دستاوردهای انقلاب به مردم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام  ،امام جمعه سرفاریاب در جشن بزرگ کمیته روستایی وعشایری با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر، اظهار کرد:عده ای فکرهایی درسرداشتند که انقلاب به چهل سالگی نرسد ولی کورخوانند و دیدند که مردم محکم پای انقلاب خود ایستاده اند.

وی افزود:نیروهای انقلابی می کوشند تامشکل کشور را حل کنند.

 

حجت الاسلام پژمان با اشاره به حضور حداکثری مردم در صحنه‌های مختلف،عنوان کرد: باید قدر این مردم را بدانیم و آن‌ها را ارج نهیم.

 

 

وی، دهه فجر را آیینه درخشش خورشید اسلام دانست و گفت: این دهه فرصتی برای تبیین خدمات ارزنده نظام و دستاوردهای انقلاب به مردم است.

 

 

این مسئول گفت: مردم دهستان پشته زیلایی مشکل جاده دارد و از اولویت های اصلی انهاست، هرچند اینترنت درحل مشکلات مردم کمک زیادی می کند که امیدواریم به زودی شاهد حل این مشکلات باشیم .

 

خطیب جمعه سرفاریاب گفت:مسئولی ازهرجناحی باشد، مشکل مردم راحل کند دست اورا می بوسم.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بزرگی به همراه داشت عنوان کرد: بررسی شرایط و اوضاع اقتصادی ایران در دهه منتهی به سال ۵۷ و مقایسه آن با سه دهه پس از انقلاب گویای بسیاری از حقایق است.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس